Kultivované dialógy

Keď sme sa oblúkom vrátili k zmenám, ktoré spomínala, opäť zvážnela. „Týkajú sa do istej miery aj súkromia, ale nič nemáme definitívne,“ vyhlásila Kristína narážajúc na rozvod. S mužom nebýva pod jednou strechou od vlaňajšieho novembra.

„Ešte sme sa nerozviedli. Riešime veľmi veľa vecí, rozprávame sa. On je tu na Slovensku a má plán tu aj ostať. Kariérne sa mu veľmi darí a chce sa ďalej posúvať. Vieme sa o týchto veciach kultivovane rozprávať, debatovať a uvidíme, ako sa veci vyvinú,“ prezradila nám.

Pre denník Plus JEDEN DEŇ ako jeden z dôvodov rozpadu manželstva uviedla nenaplnené plány o spoločnom dieťati.

„Asi nie je žiadne tajomstvo, že Adam by veľmi chcel deti a ja som sa tak ešte nevidela. V stave, v akom som teraz, to ani nevidím. Povedala som mu, že chápem, že chce deti, ale aktuálne nie som na tej vlnovej dĺžke a neviem mu to splniť,“ povzdychla si.

Kauza srdiečko

Zaujímalo nás, či atraktívnej mladej žene nadbiehajú nejakí nápadníci. „Nie, práve som zachytila, že ma dávali dokopy s Travelistanom, ktorý sa volá Martin Navrátil. To ma veľmi pobavilo, lebo on je môj dlhoročný kamarát, poznáme sa asi 10 rokov a veľmi ho podporujem v každej jeho snahe. A to, čo sa mu podarilo, (pochválil sa, že je na južnom póle), bola obrovská vec, preto aj to srdiečko, ktoré som mu poslala na sociálnej sieti, ale za tým nič nie je. Len ma to pobavilo,“ uviedla s úsmevom Kristína, ktorá svoju pozornosť plne sústreďuje na Afriku.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.