Dara je celebritou, ktorá sa radí do kategórie: Stroj na peniaze. Jednoducho to vie. Pred pár dňami ukázala, že je ochotná podstúpiť aj bolesť. Vrámci reklamy pre klenotnícku značku, kvôli ktorej sa predčasom aj vyzliekla, si teraz nechala urobiť ďalšie diery do tela - k staršiemu piercingu pripojila ďalšie.

"Nechala som sa "prepichnúť"  hneď dva krát! Keď UŽ, tak už," napísala na sociálnej sieti k fotografii, na ktorej jej dizajnérka šperkov Ilana prepichuje ucho.  "Vlastne to bol jej nápad dať si piercing aj do druhého ucha," priznala Dara. Vtedy si pochvaľovala, že ušetrila čas aj cestu, pretože by sa pre ďalší kúsok šperku po čase aj tak vrátila.

Anketa
Páčia sa vám piercingy a tetovania?
  • 8%
  • 92%

Prešlo pár dní a speváčka, ktorá si zdobí telo nielen piercingom ale aj tetovaním, vyšla s priznaním:  "Už týždeň spí na dať si piercing v jeden deň na obidve strany, to bol fakt super nápad. Už týždeň spím na chrbte. Ale inak pohoda, zahojené raz dva, ani o ničom neviem. Teda pokiaľ si ho v spánku nepriľahnem. To som prebratá raz dva." No stálo to zato? Určite. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

💦🙌🏻💙🤗

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),