Tak ako je istota, že na jeseň od nás odlietajú lastovičky, bolo donedávna istotou aj to, že Dara Rolins príde na trh s diárom pre budúci rok. No tento rok mu Dara podľa všetkého zaspieva „labutiu pieseň“.

„Tento diár je siedmy v poradí a zároveň posledný. Tento diár totiž uzatvára celú moju diárovú kapitolu, a tak som si hovorila, že tá sedmička k tomu tak prirodzene speje. Je v nej niečo magické,“ povedala speváčka a úspešná podnikateľka pre portál markiza.sk.

Dara do kabelky

Vlastný diár ponúkajú viaceré celebrity, Dara patrila však na tomto poli k najskúsenejším. Písala ich ich pravidelne sedem rokov a vždy s veľkým úspechom. V dámskych kabelkách už majú stabilné miesto. Okrem toho, že si doň jej obdivovateľky môžu zapisovať každodenné povinnosti, nájdu tu motivačné citáty, zdravé recepty, speváčkine myšlienky i rady, ako si zharmonizovať život. Plus nejakú pridanú hodnotu, napríklad zrkadielko. Teraz je ako darček na zadnej strane obálka s poznámkovým zošitom, ktorému môžete povedať všetko, o čom chcete hovoriť, no neodvažujete sa vysloviť do nahlas.

Tento posledný diár bude ešte v niečom iný ako jeho predchodcovia: „Rozdiel medzi najnovším diárom a tými predošlými je ten, že v tomto je sedem hriešnych receptov, nie zdravých, ako to bolo doteraz,“ dodala známa blondínka.

Dara Rolins minulý september s vlaňajším diárom, ktorého život sa už pomaly končí.
Zdroj: Profimedia.sk

V pohodlnom móde

Keďže Dara má fanúšikov ako v Čechách, tak na Slovensku, vždy robí krst a autogramiádu v Prahe aj v Bratislave. Tú prvú, v pražskom luxusnom hoteli má už za sebou. Zvolila na ňu ležérny štýl, pohodlné béžové sako a denimové nohavice vlastnej značky z najnovšej kolekcie. Na nohách mala luxusnú obuv Louis Vuitton. Nevybrala si však lodičky, ale štýlové šľapky, ktorých cena sa začína na plus-mínus tisíc eurách.

Fotografie drahých papúč nájdete v galérii >>>