Dara je naozaj rozlietaná. Cez víkend si užila prvý tohtoročný sneh v Tatrách, kde mala vystúpenie. Nebola tam single, mala so sebou aj Pavla, ktorého už tituluje "môj muž". Zažili tam svoje "po prvý raz". Športovec vraj predtým totiž v našich veľhorách nebol. A vlastne aj Darine vystúpenia sú pre neho ešte novinkou, veľa ich zatiaľ nevidel. O to viac si ho teraz v publiku užila.

Pred tatranským vystúpením speváčka zdobila svojou prítomnosťou akciu v Bratislave, kde sa zúčastnila uvedenia novej rady kvalitnej kozmetiky. Dorazila sem z Prahe, kde krátko predtým žiarila na Českom slávikovi.

Dara síce v ankete popularity veľa vody nenamúti, bola až 28. Na javisku aj na raute však zatienila všetkých. Svojim kostýmom, ktorý mala na vystúpení a neskôr šatami, do ktorých sa prezliekla.

Toto vás čaká!

Pieseň pre galavečer zaspievala a zatancovala v sexi trikote, ktorý dal vyniknúť jej dokonalému telu. Celý sa jagal, bol pošitý výraznými ozdobami. Speváčka nezastiera, že sa inšpirovala J.Lo, ktorá takto žiarila na svojom koncerte v roku 2019. Výnimočný kostým nemala Dara na slávikovi naposledy. Jej vystúpenie bolo totiž pozvánkou na koncert k päťdesiatke, ktorý chystá začiatkom budúceho roka v pražskej O2 arene. Určite to bude niečo nevídané v našich končinách, hodné show Madonny a Lopezovej.

Márnivejšia než Lopez

Nádherný kostým však nebol jediný odev, ktorým Dara na sláviku ohúrila. Šaty, do ktorých sa prezliekla ocenili aj najväčšie módne maniačky. Ich autorom bola značka Elie Saab. Tým sa však luxus nekončil. Na nohách mala lodičky od Versace, v ruke kabelku Fendi a na an sebe šperky Gismondi v hodnotě 21 miliónov korun! Nuž pre túto ženu nie jednoduché vymyslieť, čím ju prekvapiť. Pavel Nedvěd nebude mať jednoduchú úlohu, čím ju obdarovať, keď budú oslavovať je päťdesiate narodky.