Vdova po Václavovi Havlovi miluje módu – na instagrame sa pochválila romantickým záberom, na ktorom má oblečené pestrofarebné šaty, slamený klobúk, ružové tenisky a ružovú kabelku. Výrazná kabelka značky Chanel stála podľa denníka Blesk v prepočte 6 100 eur. „Zbieram poslednú energiu zo slniečka, je krásne. Som na vidieku, ako vidíte, je to romantické, fakt krásne,“ hovorí vo videu herečka.

Jej romantický posed má ale hlbší zmysel, ide totiž o fotografovanie kalendára pre jej nadáciu. Priznala, že sa nestáva často, aby sa nechala líčiť od vizážistky, pretože sa na spoločenské akcie aj fotenia líči sama. Teraz si to ale užila. „Líčenie s Koki (Kateřina Mlejnková) je krásne, plné fantázie,“ dodala.

Mimochodom, Dagmar Havlov je zaťažená na klobúky. Priznala, že miluje klobúky pretože si myslí, že jej aj sedia. „Keď nemáte upravené vlasy, je to tiež dobrá pomôcka,“ povedala Blesku. Koľko ich má, nedokáže spočítať, ale sú uložené úhľadne v krabiciach. „Keď sme boli s manželom na Hrade, a chodili k nám kráľovské návštevy alebo keď sme my cestovali do monarchií, potrebovala som klobúky. Mať klobúk a rukavičky pri styku s kráľovnou je povinnosť,“ dodala. Nezbavuje sa ich síce, ale raz možno pôjdu do dražby na dobrú vec.

Anketa
Páči sa vám letný outfit Dagmar Havlovej?
  • 43%
  • 57%