Každý deň sa rozširuje zoznam slávnych ľudí, ktorí sa nakazili koronavírusom. Vo svete aj u našich českých susedov. Tak radšej seďte doma na Slovensku.

Neverila

Na pandémiu už doplatila aj Lucie Bílá. Celebrita, ktorá už v prvej vlne šila rúška a šírila osvetu, verila, že jej sa choroba netýka. Lenže spoločenská Lucie chodí na akcie, kde sa ľudia nechránia a tak aj ona musela skončiť v karanténe a dokonca zrušiť pracové záväzky.

"Už som si hovorila, že sa ma  ten covid bojí, a tak sa mi vyhýba... Prestalo ho to bohužiaľ baviť a je bližšie, než som si želala,“ priznala speváčka na instagrame a pridala fotku, ako namiesto koncertu neplánovane leňoší v húpacej sieti.

Nie je v tom však sama. Doma je "uväznená" aj herečka Mahulena Bočanová. Pre koronu dokonca prešvihla svoju vlastnú filmovú premiéru ako v Ostrave, tak v Prahe. Na plátna kín sa pritom vrátila po dlhých rokoch, takže by to bol iste dôvod na poriadnu žúrku. 

Nuž a do tretice sklamala divákov aj Simona Stašová, ktorá tiež musela do karantény, pretože v jej okolí šarapatil covid. Nemohla odohrať svoju mondrámu, ale ani premiéru. 

Schytali to

Našťastie Lucie, Mahulena a Simona  nakazené nie sú. Čo je to mať ťažký priebeh Covid-19 si však vyskúšala herečka Ivana Andrlová. Bývalá predstaviteľka princezien a papuľnatých dievčat dostala zo dňa na deň vysokú horúčku a vzápätí jej potvrdili koronavírus.

Nie je vylúčená ani jej hospitalizácia. Tej sa nevyhla Hana Zagorová, ktorá mala z českých celebrít asi najhorší priebeh choroby. Jej manžel, ktorý je tiež pozitívny, priznal, že Hanka si prežila peklo. Štefan Margita mal síce ľahší priebeh a mohol zostať doma, trápil ho však veľký strach o jeho lásku, ktorá v nemocnici prežila aj svoje narodeniny. Našťastie sa jej vraj už polepšilo.