Pred pár dňami sa speváčka Nicki Minaj (35), ktorá vo februári bude koncertovať aj na Slovensku, pochválila fanúšikom veľmi prekvapivou fotografiou. Preháňala sa po púšti na motorke, pričom spoločnosť jej robil sympaťák Lewis Hamilton (33), niekdajšia veľká láska krásnej speváčky Nicole Scherzingerovej (40). A to nebolo všetko. Kyprá deva sa k útlemu Hamiltonovi tisla doslova celým telom a podľa vztýčených prostredníkov si to obaja veľmi užívali.

Dalo sa to čakať. Po piatich mesiacoch od sobáša sa Meghan dozvedela správu, že...

Speváčku už mal

Rande na púšti bolo ďalšou spoločnou akciou dvojice, predtým okato flirtovali na Týždni módy v New Yorku, potom začali na sociálne siete vešať spoločné fotografie a aby toho nebolo málo, v televíznej šou Ellen DeGeneresovej sa Nicki rozplývala, že v jej živote je nový chlap. Pre dvojicu to nie je nijaká novinka, partnerov zo šoubiznisu obaja vystriedali už niekoľko. Najmä Lewis Hamilton už mal jeden športovo-hudobný vzťah a veľmi búrlivý. So speváčkou kapely The Pussycat Dolls Nicole Scherzingerovou sa rozišli až na štvrtýkrát! Príčinou vraj bola obrovská vzdialenosť a vyťaženosť dvojice, čo je však aj teraz také isté, tak uvidíme, ako sa to prejaví na novom vzťahu. Nicki si zatiaľ užíva prítomnosť rýchleho fešáka, ale zároveň si aj uvedomuje fakt, že piloti formuly 1 vyznávajú životný štýl plejbojov a pekné dievčatá vedia vymeniť rovnako rýchlo ako ich tímoví mechanici všetky štyri gumy počas zastávky v depe.

S herečkou, speváčkou
a porotkyňou X factoru
Nicole Scherzingerovou
to Hamilton ťahal
roky, ich schádzanie
a rozchádzanie bolo
nekonečné.
S herečkou, speváčkou a porotkyňou X factoru Nicole Scherzingerovou to Hamilton ťahal roky, ich schádzanie a rozchádzanie bolo nekonečné.
Zdroj: Profimedia.sk

Divožienka Nicki

Aj doterajší milostný život Nicki Minaj je pestrý a bohatý. Onika Tanya Marajová, ako znie pravé meno tejto rodáčky z Trinidadu, chodila s niekoľkými rapermi, nedávno dokonca dala kopačky aj slávnemu a drzému Eminemovi (45), a keď sa jej pred časom pýtali na najlepšieho milenca, spomínala svojho kolegu z brandže, fešáčika Zaca Efrona (30). Dáma-nedáma, bola to ona, ktorá Zaca zviedla a doslova ho dotiahla do svojej spálne v dome v západnom Hollywoode. Teraz jej pred domom môže parkovať aj formula, Lewis Hamilton sa vraj už u Nicki párkrát aj objavil, aj keď pri otázkach na vzťah je oveľa zdržanlivejší ako kontroverzná raperka.

„Musím žiť, musím sa stretávať s priateľmi a hľadať potešenie aj v iných veciach. A keď sa na preteky vrátim s čistou hlavou, tak som vo svojej najlepšej forme a najrýchlejší,“ hovorí jazdec F1, ktorý v tomto období zažíva asi najlepšie obdobie svojej kariéry. Ďalší titul svetového šampióna, už piaty, mu takmer leží v rukách a okrem toho si do nich líha aj kyprá sexbomba. Aj keď, Lewis si musí dávať aj trochu pozor, pretože ak sa Nicki nahnevá, dokáže sa z pradúcej mačičky zmeniť na nebezpečnú zbraň. O tom sa nedávno presvedčila jej kolegyňa, raperka Cardi B., ktorá od Nicki v zákulisí jedného z koncertov dostala poriadnu nakladačku medzi oči. Skončilo sa to roztrhanými šatami a hrčou na hlave. Keď ochrankári obe „dámy“ odtiahli, začala Nicki po kolegyni hádzať topánky.

Zladia sa?

Zladiť povahy tejto novej dvojice bude určite veľmi ťažké. Aj Lewis a aj Nicki sú totiž nielen ostro sledované osobnosti, ale aj povahy s rôznymi pikantnými vlastnosťami. Ak začnú spolu bývať, Lewis si pravdepodobne donesie vlastný záchod, má totiž takú úchylku, že okrem neho si na toaletu nesmie sadnúť nikto iný! A Nicki? Má fóbiu z výšok a veľkej rýchlosti, takže ak niekam pôjdu na výlet, bude asi šoférovať ona. Zlé jazyky tvrdia, že ide iba o náhle vzplanutie vášne a ich vzťah nemá vôbec žiadnu perspektívu. A možno nás obaja prekvapia. Budeme priebeh ich lásky intenzívne pozorovať.