Začalo sa to nakrúcaním bláznivých videí z dovolenky v Chorvátsku a skončilo  lukratívnym flekom v jednej z najsledovanejších relácií na Markíze. Vlastne, neskončilo, keďže komička Evelyn po počiatočnej kritike obhájila pozíciu kormidelníčky reality šou Farma aj v aktuálnej sérii.

Časť divákov síce stále smúti za jej predchodkyňou Kvetou Horváthovou, nič však nenasvedčuje tomu, že by ju mocní zo Záhorskej Bystrice plánovali odstaviť. Paradoxne, môže to spraviť samotná absolventka andragogiky a bývalá študentka mediálnej komunikácie a svoju slušne rozbehnutú kariéru na Slovensku skončiť.

 

Pekne po poriadku

Šarmu sa podarilo zistiť, že hoci Eva nešetrí úsmevmi do kamier a chrlí ódy na svoj život, v súkromí uvažuje o zmene. „Kamarátom sa zverila, že už má po krk nálepky bucľatej komičky. Má pocit, že si z nej niektorí ľudia príliš robia žarty. Občas je nad jej sily zmieriť sa aj s nevinnými posmeškami, čo súvisí so sebavedomím,“ tvrdí náš zdroj. Evelyn pre posmešky dokonca premýšľala odsťahovať sa zo Slovenska.

Komička sa pochválila, že svoj byt kompletne prerába. Pre podnájomníkov?
Komička sa pochválila, že svoj byt kompletne prerába. Pre podnájomníkov?
Zdroj: Instagram

„Áno, vážne o tom uvažovala, má toho dosť a radšej odíde do Prahy, kde ju nepoznajú. Chcela tam začať nový život a vôbec sa touto myšlienkou medzi blízkymi netajila,“ dozvedeli sme sa od človeka z okolia moderátorky.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.