Prekvapenie sa nekoná - korona.

“Ako som spomenula, tento náš druhý sobáš som plánovala dlhšie a pozorne som sledovala, čo sa okolo deje. Optimisticky som vtedy verila, že tá pliaga snáď do januára zoslabne a bude možné slávnosť usporiadať. Bohužiaľ, situácia je, aká je,” doplnila Šarmu Sisa, ktorej veľmi chýba javisko a fanúšikovia.

Nečudo, za normálnych okolností by o takomto čase naplno zarezávala na príprave svojej novej veľkolepej šou. 

Žúry budú 

Sklovska miluje spoločnosť dobrých a veselých ľudí, ale to nebol dôvod, prečo jej skrslo v hlave vystrojiť im s Lelkesom parádu.

“Viete, náš sobáš som si naplno neužila. Poznáte to. Človek mal stres z toho, aby všetko dohre dopadlo, aby sa hostia skvele cítili a zabávali. Ani sme sa nenazdali a bolo po všetkom. Povedala som si, že tentokrát to bude iné. Vlastne aj bolo, lebo nebolo,” zavtipkovala Sisa, ktorá sa nikdy nevzdáva a hoci reparát svojho vlastného dňa D sa nekonal, ale zrušený nie je.

Lelkesovci sa idey nezriekli, práve naopak, môže to byť ešte lepšie. Sklovska je perfekcionistka a viac času v jej prípade znamená o to viac prepracovanú akciu roka. I keď tu platí, že nebude jediná v tomto roku.

Podľa informácií Šarmu sa v prípade priaznivej pandemickej situácie máme tešiť nielen na svadbu 2, možno aj na Bratislavskom hrade, ale i na okázalú oslavu 70. okrúhlín Juraja, Sisine meniny a ako bonus bude i žúr spojený s uvedením Lelkesovej knihy.

Áno, finančník na dôchodku, ktorý si v dobrých časoch kráti čas nákupmi či maľovaním obrazov, dal svoje pamäte na papier. Už len aby sme všetci v zdraví dali zbohom pliage.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.