Dominika Cibulková (29) sa len nedávno chválila obrím šatníkom, ktorý si nechala urobiť vo svojom bratislavskom byte. Urobila ho veľmi sofistikovane – kúpila byt v tom istom dome rovno o poschodie vyššie a spojila ich. Módna maniačka, ktorá má slabosť na kvalitné oblečenie a kabelky však bude teraz prevetrávať častejšie skôr svoje skrine v Dubaji, ktorý je aj rajom pre ženy milujúce módu.

Dubajský komplex Palazzo Versace, v ktorom našla Dominika nový domov.
Zdroj: http://www.palazzoversace.ae

Ide na lepšie

Tenistka sa totiž rozhodla presťahovať do exotických Spojených arabských emirátov a odhlásiť sa aj z trvalého pobytu v Bratislave. Centrum hlavného mesta Slovenska vymení za obrí päťhviezdičkový komplex Palazzo Versace s luxusnými apartmánmi, ktorý je vzdialený len desať minút jazdy od letiska a neďaleko je aj špičkové tenisové centrum.

Prečo vlastne dáva zbohom Slovensku, objasnila pre portál sport.24.sk. Pre peniaze alebo dane, ktoré odvádza aj tak v krajine, kde dostane odmenu za odohraný zápas, to vraj nie je: „Pre mňa je hlavná vec, že tam je mnoho lepšia zdravotná starostlivosť a viac k tomu nemám čo povedať.“ Okrem zdravotnej starostlivosti tam nájde podľa jej slov aj lepšie tréningové podmienky. Dubaj ju „dostal“ v zime, keď tam trénovala.

Západ slnka v Dubaji.
Zdroj: instagram/D.N.C.

Prízvukuje však, že ostáva hrdou Slovenkou a Slovensko bude aj reprezentovať.

Bude chýbať

Dominika bude chýbať všetkým, ktorí sa s ňou v Bratislave často stretávali a tiež bola ich častou klientkou. Určite aj svojmu dvornému stylistovi Andrejovi Kusalíkovi a vizážistovi Patrikovi Sušimu Veselému. Dominika je dobrý klient.

Nerozlučná trojka: Dominika, kaderník Suši a štylista Kusalík.
Zdroj: instagram/D.N.C.

Jej fanúšikovia prídu aj o známe selfie z domáceho výťahu, ktorými zásobuje pravidelne svoj instagram. Môžu sa však tešiť na nové fotografie – veď na jej dubajskej adrese, kde za apartmán treba vysoliť stovky tisíc či dokonca miliónov eur, zrkadlo určite len niekde visí...

Domáci výťah je obľúbeným miestom na vznik selfie.
Zdroj: instagram/D.N.C.

Dominika miluje more a slnko - toto video vzniklo na na exotických Maldivách.

Viac FOTOGRAFIÍ nájdete TU.