V noci sa totiž niekto pokúsil dostať do domu návrhárky! Ledva sa Daniela spamätala zo šoku z nečakaného úmrtia jej psa, keď pitva ukázala, že mal prerezaný pažerák a žalúdok, teda niekto mu podhodil jedlo so skrytým ostrým predmetom, už rieši ďalšie ohrozenie na živote.

Ide jej o život?

V noci z utorka na stredu sa jej niekto takmer vlámal do domu. „Išla som si ľahnúť až o druhej hodine v noci, dovtedy som pracovala a nič nenasvedčovalo tomu, že by sa malo niečo podozrivé udiať. Neskôr som sa síce prebudila na divné zvuky, tak som vstala a skontorolovala hornú časť domu, v ktorej žijem, ale všetko bolo v poriadku. Až doobeda, keď som sa chystala odísť z domu a odomknúť dvere, keď som otočila kľúč v zámke dverí, ostala mi jeho polovica v ruke. Bol vo vnútri zlomený na polovicu a celý zámok sa točil,“ opísala nám Daniela strach naháňajúce zistenie. Aj na dverách našla stopy po páčení.

Zámok nesie stopy po násilnom vniknutí.
Zdroj: NORBERT SKALICAN

Preto neváhala a zavolala políciu. Muži zákona u nej zotrvali takmer štyri hodiny, keď vykonali obhliadku a zdokumentovali miesto činu. Následne sa módna návrhárka vybrala na políciu podať trestné oznámenie, keďže došlo k trestnému činu obmedzovania domovej slobody. Nuž, nateraz má Daniela Kralevich šťastie, že páchateľa zrejme niekto pri jeho čine vyrušil a napriek tomu, že sa dostal na jej pozemok a vlámal do bytu, nenapáchal inú škodu...

Anketa

Mali by ste na mieste návrhárky strach o život?

Viac fotografií nájdete v galérii.