Vo svete, ale už aj u nás začali celebrity praktizovať v móde trend, že čím väčšie a pompéznejšie šaty, tým lepšie. Toto heslo platilo tento rok aj na Českých levoch, kde sa o šumy medzi pozvanými postarala slovenská modelka a návrhárka Vanda Janda. Tmavovláska je už dva roky priateľkou českého režiséra Slávka Horáka (44), no pošuškávalo sa, že sa súbežne stretávala niekoľko mesiacov aj s bývalým futbalistom Filipom Šebom (35). Do sveta však vyhlasovali, že sú „iba“ kamaráti. Pravdu zrejme poznajú len oni dvaja.

Ako Lopezová

Vanda miluje okolo seba rozruch a takisto si tyká aj s extravaganciou, čo potvrdila aj výberom šiat na Českom levovi. „Model som si navrhla sama a musím povedať, že nie je najpohodlnejší. Pri návšteve toalety potrebujem pomoc nejakých slečien, aby mi časť šiat podržali,“ prezradila so smiechom pre české médiá bývalá modelka.

Zabudla však podotknúť, že pri šití tohto modelu sa očividne inšpirovala šatami americkej speváčky a herečky Jennifer Lopez (49). Tá sa vo veľmi podobnom outfite ukázala na newyorskej premiére filmu Druhá šanca, v ktorom pôsobila ako cukrová vata, rovnako ako aj Vanda Janda.  Jennifer Lopez vtedy obliekol taliansky dizajnér Giambattista Valli, ktorý zase svojím výtvorom inšpiroval slovenskú návrhárku. Tá na koncert v obdobnom modeli obliekla speváčku Máriu Čírovú. Skrátka, keď príde jeden s „cukrovou vatou“, chcú ju všetky.

Viac foto z Českého leva nájdeteTU!