Robo Jakab sa oženil pred dvoma rokmi a začiatkom septembra mu manželka porodila dcérku Agnes. Keďže momentálne – podobne ako ostatní kolegovia z hereckej brandže – nemôže hrať, venuje sa naplno rodine. „Mám viac času, namiesto predstavení momentálne doma kúpem malú,“ skonštatoval v rozhovore pre televíziu JOJ čerstvý tato. „Prebaľujem, predtým som nikoho neprebaľoval ani som nedával ,odgrcnúť‘ svojich kamarátov, s ktorými som sedel v krčme,“ zasmial sa na margo toho, ako sa mu zmenil život.

Šťastný otecko Robo Jakab s dcérkou Agnes
Šťastný otecko Robo Jakab s dcérkou Agnes
Zdroj: instagram /robojakab

„Snažíme sa všetko podriadiť našej hlavnej postave, ktorou je Agnes. A snažíme sa naučiť s ňou žiť, vyčítať z jej pazvukov, čo jej robí dobre, čo zle, ale keď potom nasleduje plač, vieš, že to je zle,“ hovorí. Dievčatko sa podalo na oboch rodičov.

Šťastní rodičia Jakabovci s prvorodenou dcérkou
Šťastní rodičia Jakabovci s prvorodenou dcérkou
Zdroj: instagram /robojakab

„Už teraz na nej vidím tie tvrdohlavé črty, lebo aj ja, aj Anička sme tvrdohlaví. Vidím, keď plače, že jej niečo je, a keď plače, že si nárokuje niečo. Jedlo, a hneď!“ dodal na záver so smiechom hrdý otec, ktorý tak prvýkrát od narodenia dcérky prehovoril o svojich rodičovských radostiach a starostiach.