Keď sme nedávno sedeli na návšteve u herečky, zvnútra domu, kde nebol nikto, sa začal ozývať mužský hlas. Nešlo pritom len o nejaké zvuky, tento hlas tvoril celé vety. Naše obavy z toho, že sa Zuzane niekto vlámal do domu, prešla s totálnym pokojom. „To je len papagáj Bejby,“ podotkla.

Papagáj komanduje Zuzkinu domácnosť.
Papagáj komanduje Zuzkinu domácnosť.
Zdroj: Tony Štefunko

Neuveríte, čo raňajkuje Zuzana Vačková v kúpeľni!

Zhovorčivý darček

Rodinka herečky má žaka štyri roky. „Na jednej akcii sa mi prihovorila pani: Konečne vás stretávam aj osobne. Viete, komplikujete mi život. A ja že, čo prosím? Pani mi povedala, že kvôli mne museli dať papagája do kuchyne. Mali ho v obývačke, ale rozhodol sa, že bude napodobňovať môj hlas z televízie. Vkuse sa rehoce ako ja a oni to už nemôžu počúvať,“ opisuje so smiechom. Začala sa s „nešťastnou“ paňou viac rozprávať a tá jej vysvetlila, aký je papagáj žako učenlivý. „Mojej dcére Maruške sa to veľmi páčilo, bola nadšená. Navyše to bolo v období, keď sme rozmýšľali, či si kúpime kocúrika alebo niečo iné a ona si želala papagája,“ vraví herečka. Maruška ho teda dostala na narodeniny a dnes je Bejby plnohodnotný člen rodiny. „Milujeme ju napriek tomu, že nám tiež pripravuje rôzne zamotané situácie. Keď kričím na dcéru: Maruška, prosíš si raňajky? Bejby odpovie áno! Alebo nie. Alebo sa dcéry spýtam, čo si dá a Bejby odpovie: Krupičku! Alebo prosečko,“ smeje sa.

Herečka s dcérou Maruškou
Herečka s dcérou Maruškou
Zdroj: Archív

Zuzana Vačková šokuje okolie: Z jej auta sa ozývajú výkriky o EREKCII

Motá ich

Vysvetľuje, že keď sa Bejby zapojí do debaty, odpovedá väčšinou v kontexte. Dokonca poučuje členov rodiny svojou obľúbenou vetou: Zamysli sa nad sebou. „Keď Bejby robí bordel, vyhadzuje jedlo z misky, príde za ňou môj otec a povie: Čo robíš? Zamysli sa nad sebou. A tak hocikedy keď idem okolo klietky, povie mi: Zamysli sa nad sebou. Ráno zas, keď si ju náhodou nevšímam a dám skôr jesť sebe ako jej, vyhodí z klietky na zem misku a hovorí: Dáme papať, dáme papať. Ďalšia vec, ktorou nás vždy dokonale mätie, je, že zvoní ako naše mobily a tak nás riadne mýli. Najčastejšie vykrikuje z klietky mojím hlasom – zrazu sa ozve: Maruška! A dcéra odpovedá: Áno, mami? Nuž, je to zábava. Často pomýli aj mňa, keď som hore a počujem zdola mužský hlas, tak si vravím, že prišiel domov otec,“ vysvetľuje herečka. Našťastie, Bejby v noci spí a ráno je ticho, kým nevstane celý dom.

Herečka s papagájom, ktorý motá celú rodinu.
Herečka s papagájom, ktorý motá celú rodinu.
Zdroj: Tony Štefunko

Barbora Krajčírová Rakovská otvorene priznala to, čo iné ženy z hrdosti zavrhujú

Komanduje domácnosť

Papagáj nielenže zdraví, popraje dobrú chuť, oslovuje po menách, ale vykrikuje a píska aj na psy Zuzaninej rodiny. „Vraví sa, že keď je dobre vycvičený pes, nemal by ostávať sám s papagájom, lebo ten ho môže svojimi povelmi celkom slušne zničiť. Máme to tu teda veselé. Pes je ten verný priateľ človeka, ktorý so mnou môže ísť všade, a teší sa, keď prídem domov. Keď sa potrebujem s niekým porozprávať, sadnem si ku klietke a hodím si debatu s papagájom. Hore na poschodí mám zas kocúra, ktorý sa pritúli a pradie,“ opisuje výhody svojho zverinca.

V lete s Bejby chodí aj von do záhrady tak, že jej sedí na pleci.
V lete s Bejby chodí aj von do záhrady tak, že jej sedí na pleci.
Zdroj: Tony Štefunko

Tá sa ale nezdá! Takto HREŠÍ v noci Miriam Kalisová

Má sa ku komu pritúliť

No ako sa ukázalo pred pár dňami, atraktívna herečka už nie je sama a okrem kocúra sa môže pritúliť aj k priateľovi Petrovi. Do spoločnosti ho priviedla prvýkrát na nedávnu kinopremiéru. „Máte pravdu, že prvýkrát sme išli takto spolu na šoubiznisové podujatie. Doteraz som ho šetrila. Stretávame sa od jari. Je to veľmi fajn, ale celé v začiatkoch a nechcem to zakríknuť. Spoznali sme sa na lyžovačke v Jasnej,“ prezradila. Keď sme sa z nej pokúsili vytiahnuť, či sympatického Petra spoznala v rámci partie priateľov, alebo ako úplne cudzieho človeka, odpovedala: „Na lyžovačke sa všetci so všetkými poznajú v bufete!“ Podľa jej slov Peter nemá nič spoločné s umeleckým svetom a je od herečky trošku starší. „Takže žiadny zajačik,“ upozornila so smiechom a dodala: „Je veľmi milý, som spokojná. Nežijeme spolu v jednej domácnosti, ale trávime spolu čas. Videl ma aj v divadelných predstaveniach, keďže divadlo má rád a tým, že ja mám málo času, musí ísť do divadla, keď ma chce vidieť,“ žartovala zamilovaná blondínka.

Herečka sa na verejnosti ukázala s novým priateľom Petrom. Jeho meno sa papagáj vraj ešte nenaučil.
Herečka sa na verejnosti ukázala s novým priateľom Petrom. Jeho meno sa papagáj vraj ešte nenaučil.
Zdroj: Emil Vaško

Expriateľka Diana Mórová je v šoku. Odkaz ženatému kolegovi Tomášovi Maštalírovi

Čerstvá mamička Dáša Šarközyová: Dojímavé vyznanie synovi a partnerovi!

FOTO: Sajfa sa podelil o zážitky z New Yorku. Ukázal aj penis