Bohužiaľ, pozornosť na seba strháva najmä škandálmi. Jej otec by sa asi čudoval, ako sú po jeho smrti Dominky Gottovej (46) plné médiá. Píše sa o nej oveľa viac než o jeho žene Ivane, ktorá sa naopak stiahla do úzadia. 

Som bisexuálka 

Zato jej nevlastná dcéra vynáša rodinné tajomstvá jedno za druhým,  hlavne keď za to dostane mastný honorár.  Neváhala dokonca zverejniť, že je bisexuálka. Pozornosť však na seba strháva aj tým, že má blízko k alkoholu a tiež škandálmi. Často ju vídať i na rôznych párty.  Organizátori ju radi volajú, dokonca jej za to aj platia, pretože škandalistka je pre médiá lákavá návnada. A ona si konečne užíva pozornosť, ktorú nedostala ako dieťa od otca.

Terčom posmechu

Musí sa však zmieriť s tým, že pre svoje správanie je neraz terčom posmechu. Nedávno si na jej účet robil pred divákmi žarty český moderátor Slávek Boura. Robil rozhovor so speváčkou Šárkou Rezkovou, ktorá s Gottovou mala veľký spor cez médiá. Pôvodne totiž Domči podala pomocnú ruku, keď nemala kde bývať a bola bez práce. Ubytovala ju u seba doma, kým sa dá do poriadku. Ona však údajne len popíjala, fajčila a dokonca zvádzala Rezkovej syna. Nájomné neplatila, hoci sa medzičasom zamestnala. A keď sa konečne odsťahovala, kamarátku ohovorila v tlači. Okrem iného tvrdila, že o speváčku nie je záujem a nemá žiadne kšefty.

Boura pri rozhovore neobišiel ani túto tému, no keď spomenul Dominiku, nasadil si na tvár masku s jej portrétom a ostentatívne si nalial z fľaše, za čo ho publikum odmenilo škodoradostným smiechom.

Bála sa doraziť?

Rezková sa napriek tomu snažila obnoviť s kamarátkou dobré vzťahy. Keď mala pred pár dňami svoj prvý koncert po korone, pozvala naň aj Dominku. Tá hoci podobné akcie miluje, neprišla.  Vyhovorila sa, že by to nestihla, lebo pracovala. Šárka si však myslí, že mala strach. Zase by vyšla na posmech, keď by sa na vlastné oči musela dívať, že Šárka koncertuje a u divákov má úspech.