Catherine (49) Rodáčka z Walesu je výrazná žena, ktorá je neprehliadnuteľná kdekoľvek sa objaví. S manželom Michaelom Douglasom (74) boli pozvaní na veľkolepú oslavu šesťdesiatky kanadského miliardára Lawrenca Strolla, ktorá sa konala na ostrove Capri.

Biznismen si prial na svoj veľký deň párty v štýle dvadsiatych rokov, inšpirovanú románom F.Scotta Fitzgeralda Veľký Gatsby. Na oslavu dorazilo množstvo známych hostí, medzi ktorými Catherine svojím dekadentným zjavom rozhodne nezanikla. Najviac pútal pozornosť jej výrazný dekolt až po pupok. Pán manžel bol od hlavy po päty oblečený v panenskej bielej. FOTO NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

Catherine Zeta Jones
Catherine Zeta Jones
Zdroj: instagram

Catherine a Michael oslávia tento rok už devätnáste výročie sobáša. Majú spolu dve deti, syna Dylana (17) a dcéru Carys (15). Pár prekonal aj krízu, keď sa v roku 2013 chceli rozvádzať, spolu zvládli hercovu rakovinu hrtana aj liečbu herečkinej maniodepresívnej psychózy. "Som na ňu hrdý," vyhlásil Michael o svojej žene, ktorá bola v roku 2011 vyhlásená za najkrajšiu Britku všetkých čias.

Anketa
Páči sa vám herečka v šatách s výstrihom?
  • 59%
  • 41%