Rodáčka z Brezna momentálne rieši stavebné práce v ich rodinnom rozprávkovom hoteli. Podľa slov jej manažéra a dobrého priateľa Mira Šimoniča manželia plánujú toto dovolenkové miesto rozšíriť, pretože záujem oň je obrovský.

„Hotel je v podstate stále vypredaný,“ zistil týždenník Život. Vzhľadom na to, že Ohanianovci v hoteli bývajú, v blízkej budúcnosti by chceli viac oddeliť svoju prácu od súkromia, preto si pre seba hľadajú vlastné bývanie.

„Adrianin sen je mať dom pri mori, ale nie taký hocijaký, lebo veď pri mori býva aj v Monaku, ale chcela by domček niekde na samote s výhľadom na more a s peknou prírodou v okolí. Nedávno mi dokonca posielala fotky z miesta, kde sa bola pozrieť. Išlo o jednu dedinku pri mori, kde by si vedela predstaviť žiť. Ale tých teórií a plánov má viac. Zvažuje aj dom pri mori vo Francúzsku, kde by s manželom a dcérkou bývali. Občas sa na tom spolu smejeme, že to je už sen na dôchodok,“ opísal týždenníku Miro modelkine plány.

Pred spomínaným dôchodkom však krásnu Adrianu čaká ešte množstvo práce. Len nedávno sa vo Francúzsku odvysielal romantický seriál s názvom Môj sen s Adrianou. Okrem toho Adriana aktuálne dotočila posledné epizódy populárnej relácie Tajomstvá ľudského tela na obrazovkách verejnoprávnej televízie ­France 2 spolu s lekárom Michelom Cymesom.

Fotografie z ich honosného bývania nájdete v našej galérii<<<