Prešlo šesť rokov, čo sa Jaro Smejkal (28) objavil na kastingu speváckej šou Superstár a porotcov nesmierne zaujal. Nenápadný mladík s výrazným „chrapľákom“ síce šou nevyhral, ale prebojoval sa až do finále, a dokonca historicky ako prvý finalista nahral vlastnú pieseň aj s klipom ešte počas šou. Porotcovia Pavol Habera aj Ewa Farna ho označovali za obrovský talent s veľkou budúcnosťou. Mladík, ale napokon nešokoval svojou obrovskou speváckou kariérou, ale najmä imidžom. Na svojom tele má mnoho tetovaní a nedávno mu pribudli ďalšie.

Jaro Smejkal v súťaži nečakane vypadol!
Jaro Smejkal v súťaži nečakane vypadol!
Zdroj: TV Markíza

Potetuje sa celý?

Začalo to prvou kerkou v osemnástke, kedy si dal na rameno vytetovať draka. Teraz ich má na tele mnoho a naposledy, čo sme sa s ním rozprávali, mal tri tetovania už aj na tvári. Pred pár dňami prekvapil fotografiou na sociálnej sieti, kde je vidieť, že v tom chce pokračovať. Na čelo mu pribudol kruh, na líce kotva a na spánok citát.

Jaro Smejkal si dal znova potetovať tvár.
Jaro Smejkal si dal znova potetovať tvár.
Zdroj: Facebook

,, Veľmi ich nepočítam. Ani to nejde. Jednotlivé obrázky sa dajú spojiť len malou farebnou čiarou. Mamka mi pri prvom tetovaní vravela, aby som zostal len pri jednom, možno jej to postupne aj splním“ povedal nám pred časom. Zdá sa, že mladý spevák s tým naozaj nehodlá prestať.