Po tom, čo Martina Šimkovičová definitívne zavesila politiku na klinec, sa zamestnala v internetovej televízii Slovan ako moderátorka spravodajstva. V rámci živého vysielania si pozýva rôznych, často kontroverzných hostí a rozoberajú aktuálne témy zo svojho uhla pohľadu. Niekedy ale štúdio vymenia za vlastné priestory.

Bývalá markizáčka pôsobí v televízii športového lekára Petra Kotlára už vyše roka a spoločne vysielajú spravodajsko-informačný blok. Obvykle majú hosťa priamo v štúdiu, no v poslednom období začali vysielať každý z iného miesta. Martina zo svojej obývačky v Kittsee, kam sa presťahovala po tom, ako s exmanželom predali svoju vilu v Prellenkirchene, a jej kolega Peter vysiela z menšej kancelárie.

Vysielanie z ôsmeho augusta sa tiež udialo takýmto improvizovaným spôsobom. Čo mohlo byť spôsobené napríklad aj tým, že ich hosťom bol extrémista a konšpirátor Daniel Bombic, známy pod prezývkou Danny Kollár, na ktorého vydala polícia ešte v júli tohto roka zatykač...

Počas vysielania tak Martina divákom odhalila, ako to vyzerá u nej doma v obývačke. Na stenách má niekoľko obrazov, rôzne dekorácie, izbe dominuje veľký béžový gauč, ktorý Martina ozdobila vankúšmi rôznych farieb. V izbe nechýbajú ani mohutné závesy. Čo poviete? Zdá sa, že Šimkovičová si nežije zle.

FOTKY OBÝVAČKY MARTINY ŠIMKOVIČOVEJ NÁJDETE V GALÉRII: