V stovežatej však zanechala obe svoje deti. Zdalo by sa, že Gregorová po boku s Koptíkom ušla od rodinného problému a radšej si začala užívať pohostinnosť nášho južného suseda. Hanina hrubá čiara má však zaujímavé pokračovanie.

Hovorí sa totiž, že keď človek netlačí na pílu, tak to príde a veci netreba znásilňovať. Nuž a v prípade vdovy po hercovi Radkovi Brzobohatom (†79) sa veci skutočne začali diať až po tom, keď na ne na prvý pohľad rezignovala.

Prvou lastovičkou sa stalo stretnutie Hany s dcérou Rolou v Bratislave. Hrdá mama si so svojím dieťaťom vybehla na chutný obed do reštaurácie v mestskej časti Dúbravka. O chvíľach strávených s dcérou informovala aj okolie slovami, že žiadny rozbroj medzi ňou neexistuje a takto v mieri si vzájomne hrkútajú.

Hana Gregorová s dcérou Rolou
Zdroj: Facebook

Odpustí aj syn?

O synovi už reč nepadla, ale i tu sa možno blýska na lepšie časy. Televízia JOJ totiž spriaznenej televízii Prima sprístupnila štúdio, v ktorom sa nakrúca populárna relácia Inkognito. Inými slovami, Česi prídu do nášho hlavného mesta nakrúcať vlastnú verziu šou a jedným z hádačov by mal byť aj Ondřej Gregor Brzobohatý.

Univerzum to teda zariadilo tak, že keď nejde Mohamed k hore, tak ide hora k Mohamedovi. Ak Brzobohatý dorazí do Bratislavy hádať povolania bežných ľudí, bude nablízku mame zahniezdenej v Rajke. Zvlášť, keď aj samotná herečka dostala flek v Jojke a nakrúca pre televíziu nový seriál.

Je to teda veľká príležitosť byť viac spolu a urovnať, čo treba. Len či znesie, že bude pod jednou strechou i Koptík…

Pokračovanie na nasledujúcej strane.