Pomer s mladým žrebcom Ondřejom Koptíkom (37) spôsobil Hane Gregorovej nejeden hlavybôľ. Odhliadnuc od toho, že keď sa s ním pred časom rozišla, ohrdnutý mladík sa herečke mstil v médiách, najviac asi herečku boleli pošramotené vzťahy v rodine.

Syn Ondřej a dcéra Rola ešte ako-tak prehryzli prvý románik slávnej mamy so zajačikom, po nechutnom cirkuse, ktorý nasledoval po rozchode, však nečakali, že sa títo dvaja opäť dajú dokopy. Ona ho však vzala na milosť a deti jej to nevedeli odpustiť.

O tom, že medzi mamou a sklamaným Ondřejom a Rolou to poriadne zaškrípalo, si už dávno štebocú vrabce na streche. Príležitosť, ako vyžehliť vzťahy s deťmi, sa teraz Gregorovej naskytla úplnou náhodou.

Prvá lastovička

Povráva sa, že herečka to s Českou republikou, kde žila dlhé roky, myslí čoraz menej vážne a uvažuje o trvalom presťahovaní do Maďarska. Šarm opakovane písal, že Hana sa do Prahy z našich končín nikdy neponáhľa a v obci Rajka dokonca strávila Vianoce i Veľkú noc. Umelkyňa tam má menší dom v radovej zástavbe, ktorý si zamilovala a našla v ňom nový domov.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.