Slovenský podnikateľ a politik, súčasný predseda Národnej rady Slovenskej republiky je známy aj pod prezývkou multiotecko. A tejto svojej povesti nezostáva nič dlžný, pretože jeho deti dostali ďalšieho súrodenca. Ako píše denník Plus JEDEN DEŇ Boris Kollár sa v utorok večer stal otcom už po dvanásty krát.

Dvanáste dieťa, z ktorého sa Kollár teší, je chlapec a dostal meno Aron. Porodila mu ho partnerka Barbora Richterová (32), s ktorou má už syna Artura.

Boris Kollár a Barbara Richterová
Zdroj: Profimedia

Politik, ktorý hlása rodinné tradície a aj jeho strana nesie názov SME RODINA je tak sám o sebe dosť netypickým príkladom otca a jeho rodinný život rozhodne tiež nepatrí k tým tradičným. On sám si je toho samozrejme vedomý a neraz si už na sociálnych sieťach zavtipkoval aj na margo množstva detí.

Veď aj, keď sa ešte iba špekulovalo o tom, že Boris bude znova otcom, odpovedal s humorom jemu vlastným: „U mňa človek nikdy nevie, ani ja to nikdy neviem dopredu, je mi to prirodzenejšie ako nové topánky.“ Dieťa číslo 12 priviedla na svet bývalá plavkyňa Barbora Richterová, ktorá má už s Borisom 10-ročného chlapca. Ten bol pre Kollára šiestym dieťaťom.