Porotkyňa SuperStar Katka Knechtová sa minulý týždeň pri hodnotení súťažiacej pustila nielen do komentovania jej spevu, ale aj do hodnotenia pesničky, ktorú zaspievala. Dnes už vypadnutá Aneta Horňáková fanstasticky odspievala pieseň Unikát od Márie Čírovej

Katka Knechtová povedala: „Si čierny kôň tejto súťaže - každé kolo prichádza prekvapenie. Som milo prekvapená, ako dokážeš pekne znieť po slovensky. Úprimne, nemám túto pieseň práve najradšej, ale v tvojom podaní sa mi páčila. Chcem počuť stále viac a viac Anety.“ Aj Matej Ruppert, ktorý fantastickej Anete tlieskal postojačky, priznal, že ani nemá túto pesničku rád, ale od nej to znelo fantasticky.

Aneta Horňáková zaspievala Unikát fantasticky - nepostúpila však. Porotcovia udelili Divokú kartu v ten večer Petrovi Borkovcovi, ktorého predtým skritizovali.
Aneta Horňáková zaspievala Unikát fantasticky - nepostúpila však. Porotcovia udelili Divokú kartu v ten večer Petrovi Borkovcovi, ktorého predtým skritizovali.
Zdroj: TV Markíza

Starý šoubiuznisový harcovník Paľo Habera vycítil problém a rýchlo hasil situáciu – ozval sa s tým, že Čírovej pieseň je veľmi originálna a on ju, naopak, má rád.

Robí reklamu novej piesni

Katka Knechtová teraz chce navnadiť ľudí na svoju novú pesničku Svety, ktorú chce predstaviť 3. júna v SuperStar. Ukázala aj čosi zo zákulisia nakrúcania.

Katka Knechtová ukázala čosi z prípravy novej pesničky.
Katka Knechtová ukázala čosi z prípravy novej pesničky.
Zdroj: instagram

PARODUJE celebrity a baví svet. Na instagrame má Celeste Barberová 3,8 milióna fanúšikov. Dostane aj vás

Fanúšikovia sa tešia, ale ozval sa aj ktosi, komu leží v žalúdku jej názor na pesničku Unikát.

„Držím ti palce, aby ťa kolegyne nezhejtovali tak ako si to urobila ty. Myslí, že sama dobre vieš, že za každou pesničkou je tvrdý kus práce! A tiež by sa ti určite nepáčilo keby niekto na verejnosti kritizoval tvoju pieseň keďže si do nej dala všetko svoje. Nepáčil sa mi tvoj koment na pesničku Unikát. Je smutné, že namiesto toho, aby ste sa vzájomne podporovali medzi sebou, tak veľa z vás len súperí. Veď vás spája všetky jedno a to je HUDBA,“ napísala fanúšička.

Katka Knechtová sa obhájila takto: „Nikoho som nehejtovala. Povedala som len, že nemám rada tú pieseň. To je všetko. Rovnako Márii sa nemusia páčiť všetky moje piesne. To je všetko. Netreba nafukovať bublinu. Ďakujem. Peace.“

Na obranu porotkyne sa pustili aj ďalší fanúšikovia, takže Katka sa o odliv priaznivcov báť nemusí. Názor je názor. Možno sa po SuperStar ozve Mária Čírová s komentárom, bolo by to rozhodne zaujímavé.

Mária Čírová je na svoj Unikát hrdá.
Mária Čírová je na svoj Unikát hrdá.
Zdroj: Michal Smrčok