Hviezda Búrlivého vína prežíva jedno z najťažších období života. Herec Ľubo Roman nečakane prišiel o svoju ženu, ktorá bola jeho celoživotnou láskou. „V priebehu týždňa som stratil manželku, ktorú som nekonečne miloval,“ hovorí so žiaľom o nečakanej smrti milovanej ženy Ines, s ktorou sa pred pár dňami rozlúčil v bratislavskom krematóriu.

Celeste Buckingham je v tom až po uši! Pozrite, ako si s novým frajerom prejavovala nežnosti na verejnosti...

Horúčka a otrava

Podľa hercových slov sa dráma začala na chate na Záhorí, kde sa jeho žene nečakane zhoršil zdravotný stav. „Ines z ničoho nič dostala horúčku a akoby prestala chodiť, preto som ju nahovoril, aby sme ihneď išli do nemocnice,“ povedal pre Šarm zdrvený umelec. Tam však už jeho žena začala blúzniť, preto ju okamžite previezli na jednotku intenzívnej starostlivosti do štátnej nemocnice v Bratislave. „Žiaľ, tam už dostala silnú otravu krvi a nedalo sa jej pomôcť. Umrela,“ žiali uplakaný herec.

Rozchod ju naštartoval! Herečka Dominika Kavaschová nám prezradila svoje plány a či si hľadá náhradu

Nechápu

Bola to vraj zdravá žena a to, že jej organizmus nedokázal bojovať a nečakane zlyhal, si jej blízki nevedia vysvetliť. Obrovský žiaľ zo straty mamy prežívajú okrem Ľuba Romana hlavne ich dvaja synovia Radomír a Ľubomír a vnúčatá, ktorým ich babka obetovala celý život.

Na premiére predstavenia sa objavila aj mama Borisa Kollára. Pozrite, ako jej to pristalo!

Celoživotná láska

Ľubo Roman bol na svoju ženu fixovaný o to väčšmi, že v detstve stratil oboch rodičov. V šiestich rokoch prišiel o mamu, v jedenástich o otca. Napriek tomu, že teraz svoju polovičku navždy stratil a bolesť, ktorú zažíva, je obrovská, je vďačný, že mohol zažiť takú veľkú lásku. „To je až ťažké opísať. Ja som sa so ženou zoznámil pri natáčaní filmu My z deviatej A. Vtedy mala štrnásť rokov a ja som ju odvtedy miloval až do jej smrti,“ spomína na začiatky aj na to, ako sa po ôsmich rokoch „chodenia“ zosobášili. „Ako som ju nemal milovať, keď dokázala urobiť to, že hoci bola inžinierka ekonómie, vzdala sa kariéry pre našu rodinu? Keď sa nám narodil prvý syn, rozhodla sa, že sa obetuje pre deti a bude mi pomáhať v kariére,“ skonštatoval herec.

Zároveň priznal, že pre jeho pracovnú vyťaženosť to s ním jeho žena veľakrát nemala jednoduché. Ľubo Roman bol totiž nielen hercom, ale aj päť rokov šéfom Divadla Nová scéna, dokonca bol ministrom kultúry alebo županom.

Jedna z najobľúbenejších moderátoriek chodí po ulici v pyžame! Čo sa to s decentnou blondínkou deje?

Moja stará...

Aj keď pani Ines do spoločnosti príliš nechodila, Romanovi kolegovia ju mali radi. Takto na ňu spomína Eva Rysová: „Je pravda, že ona nežila s divadelníkmi ich životom. Žila pre rodinu. Ale párkrát som bola u nich na chate na Záhorí, kde im pobehovali sliepky. Ľubo nás tam zavolal, aby skúšali nejaké predstavenie, ale polovicu času sme sa zabávali. Určite by nikto z mojich kolegov nepovedal na Ines krivé slovo, pretože bola neprekonateľne pohostinná a prispôsobivá.“

FOTO: Neuveríte, aký účes mal Tribula pred 20 rokmi. Tieto retro zábery vás pobavia!

Eve Rysovej utkvela v pamäti ešte jedna vec: „Ľubo vždy používa jemný sarkazmus. Inak to nebolo, ani keď rozprával o blízkych. Keď som sa ho opýtala na manželku, tak len odvetil – a čo ja viem, čo tá moja stará…?! Vzápät však vždy dodal lichôtku na jej adresu,“ spomína herečka, ktorá zdôraznila, že krásny vzťah závidel manželom nejeden človek v ich okolí.

Toto by mu závideli nielen rovesníci. Pozrite, aké sexi ženy prišli gratulovať jubilantovi Jankovi Lehotskému