Bibiana Ondrejková (47), ktorá si zadovážila k rodinnému domu aj dvojizbový byt v širšom centre Bratislavy, je nadšená tým, že má okno v kúpeľni. Týmto detailom sa rozhodne nemôžu pochváliť mnohé byty. Denné svetlo ocení každá žena aj pri líčení.

Dáva sa rozmaznávať.
Dáva sa rozmaznávať.
Zdroj: archív B.O.

Brunetka má zrelú pleť, o ktorú sa aj náležite stará a jej rozmaznávanie aj náležite vidieť. Biba má vypnutú pleť a určite za to nevďačí ihlám. „Roky sa o mňa stará pani doktorka, ku ktorej chodím na kozmetiku, procedúry, LPG na telo či tvár a takisto sa tam vždy po lete chodím zbavovať pigmentových škvŕn. S tými bojujem nepretržite,“ smeje sa sympatická moderátorka jojkárskych Ranných novín. Na tieto stopy leta vyskúšala už aj frakčný laser a pravidelne používa krémy na to určené.

Intímne ošetrenie

Biba rada experimentuje a dokonca podstúpila vulvovaginálnu rejuvenizáciu, čo je CO2 laser na modeláciu a spevnenie vonkajších i vnútorných intímnych partií bez chirurgického zásahu. „Dosť sme sa na tom nasmiali a miestami som sa aj hanbila, ale je to veľmi prospešné aj zo zdravotného hľadiska. Napríklad pri úniku moču či poklese maternice, s čím však nemám problém, no vyskúšala som to,“ priznáva bez ostychu.

Na snímke herečka Bibiana Ondrejková.
Na snímke herečka Bibiana Ondrejková.
Zdroj: MATEJ KALINA

Všetko bude...

Na spevnenie pokožky aj celkového zdravia herečka otužuje a pri sprchovaní jej tečie iba ľadová voda. „Začala som praktizovať Wim Hofovu metódu, taktiež som už bola v mraziacom boxe pri teplote mínus desať stupňov a v decembri sa chystám na výstup na Chopok len v tričku a šortkách,“ prezradila nám svoje odvážne plány. Čo však odkladá na vedľajšiu koľaj, je pravidelné cvičenie. S úsmevom dodáva, že aj na to raz určite príde.

Zabojovala so slnkom - Bibiana Ondrejková si dala pred časom odstrániť pigmentové škvrny spôsobené opaľovaním.
Zabojovala so slnkom - Bibiana Ondrejková si dala pred časom odstrániť pigmentové škvrny spôsobené opaľovaním.
Zdroj: SEBENA