Ako mnohé iné ženy, aj Bibiana Ondrejková dokazuje, že ak žene nevyjde manželstvo, rúcať sa netreba a ide dopredu. Herečka a moderátorka pracuje na plné obrátky a zdá sa, že jej ctižiadostivosť prináša vytúžené ovocie...

Biba spolu so svojimi, dcérami Grétkou (13) a Bibkou (15), zostala žiť po rozvode v rodinnom dome neďaleko Bratislavy, o ktorý sa poväčšine stará sama. No keď niečo v dome „vybuchne“, má okolo seba úžasných ľudí, ktorí jej radi pomôžu. A to sa týka aj jej nedávno nadobudnutej nehnuteľnosti, ktorú si zadovážila v širšom centre Bratislavy.

Biba si zadovážila dvojizbový byt v starom tehlovom dome a z nového „úlovku“ je nadšená.
Biba si zadovážila dvojizbový byt v starom tehlovom dome a z nového „úlovku“ je nadšená.
Zdroj: Emil Vaško, Miro Miklas, Archív

„Áno, je to pravda, že som kúpila dvojizbový byt a som z tejto výhodnej kúpy šťastná,“ nešetrila nadšením Biba, ktorá sa má čo obracať, no pri jej energii to nebude problém. Ako moderátorka Ranných novín pracuje v televízii JOJ, dabuje, moderuje v rádiu Regina, učí na konzervatóriu a aby toho nebolo málo, objavuje sa aj vo viacerých divadelných predstaveniach. Čiže do rodinnej kasy dokáže slušne prispieť...

 

Vo svojej záhrade počas leta.
Vo svojej záhrade počas leta.
Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Rodinný tím

Spomínaný byt kúpila „cash“ alebo si naň zobrala hypotéku ako väčšina Slovákov? „Samozrejme, že hypotéku. Inak to dnes už ani nejde, ale veľmi mi pomohli v banke, za čo som naozaj vďačná,“ prezradila nám.

Chystá sa novú nehnuteľnosť rekonštruovať či nejako inak zveľaďovať? „Ide o starý tehlový dom a stav bytu je naozaj zachovaný, čiže zatiaľ to nebude potrebné. Môj bratranec Vladko mi tam pomôže vystierkovať a vymaľovať. Na také stavebné práce mám jeho a pri výbere bytu mi zase pomohla moja mladšia sestra Zuzka, ktorá pracuje s nehnuteľnosťami,“ dozvedeli sme sa o rodinnom biznise.

Herečka so svojimi dcérami a sestrou Zuzkou, ktorá jej nový byt pomohla nájsť.
Herečka so svojimi dcérami a sestrou Zuzkou, ktorá jej nový byt pomohla nájsť.
Zdroj: Emil Vaško, Miro Miklas, Archív

Biba má s bytom zatiaľ otvorené plány, keďže zajačie úmysly z ich rodinného domu s dievčatami nemá. Byt bude na príležitostné prespávanie alebo možno časom na prenajímanie. „Dom by som nerada predávala, takže všetko ukáže budúcnosť. Zatiaľ naplno fungujeme v dome a z času na čas budeme využívať náš nový bytík,“ teší sa. „Je to taký záložný plán,“ hovorí na záver vždy vysmiata brunetka. O cene hovoriť nechce, no podľa našich odhadov, mohla za byt zaplatiť okolo 150-tisíc eur.

Bibiana Ondrejková
Bibiana Ondrejková
Zdroj: EMIL VAŠKO