Príchod bábätka na svet zmení všetko od základu. Okrem iného, málo novorodencov zvládne spať šesť či nebodaj osem hodín vkuse a tak sa pre väčšinu rodičov začne kolotoč nevyspatosti. Veronika Cifrová Ostrihoňová už teraz priznáva, že v noci nemôže veľmi spávať. "Ďalšia pre mňa nová časť tehotenstva okrem nespavosti a materskej dovolenky ešte bez bábätka, sú napríklad nočné kŕče v nohách bez akéhokoľvek varovania," podelila sa s problémom na sociálnej sieti. Nič nezvyčajné, ale rozhodne nepríjemné. Snaží sa ich zahnať horčíkom, ktorý by mal pomôcť.

Zábava na kurze


Únavu z noci potom kompenzuje na pohovke s knižkami. Veronika je knižný fajnšmeker, okrem iných spropagovala knihu Let it go od Stephanie Shirley - utečenkyňa, ktorá založila softvérovú firmu, a zamestnávala v nej samé nežné pohlavie. Inšpiratívne.

Veronika a jej oddych.
Veronika a jej oddych.
Zdroj: instagram


Prípravy na pôrod už v rodine Cifrovcov vrcholia - doma je už kočík ale najmä - počas víkendu sa už začali zaúčať s odborníkmi do tajomstva príchodu potomka na svet. "Zažijeme kopec zábavy - ideme totiž s pánom manželom na kurz pôrodu," oznámila Veronika počas víkendu fanúšikom na sociálnej sieti.

22.7.2019