Po rokoch vyplávalo na povrch, ako to bolo v skutočnosti s únosom speváčky Ivety Bartošovej, ktorú mal 14 dní väzniť a znásilňovať Roman Tříska. Prekvapí vás, čo s tým všetkým mal vtedajší Ivetin partner Ladislav Štaidl. Budete len krútiť hlavou, čakali by ste všetko, len toto možno nie...

FOTO Bartošová v čase, keď žila so Štaidlom!

Iveta v tajnej spovedi, ktorú nahrala na magnetofónovú pásku, tvrdila, že Ťříska ju uniesol kvôli Štaidlovi. Z Ivety sa snažil vydolovať citlivé informácie, na základe ktorých chcel vtedy úspešného podnikateľa Ladislava Štaidla vydierať. Za mlčanie mal od neho požadovať a napokon aj dostať desať miliónov českých korún.

FOTO Únosca Ivety Bartošovej Roman Tříska

Bartošová síce tvrdila, že toho veľa nevedela, ale... „A ak mu Štaidl zaplatil desať miliónov, tak zo mňa asi niečo Tříska dostal. Ja som však skoro nič nevedela. Láďa mi nikdy nič nehovoril,“ spomínala v nahrávke. Keď vraj jej „únosca“ dostal zaplatené, vyhodil ju na ulici pred dom v Apolinářskej ulici, kde s Ladislavom Štaidlom žila. „Vykopol ma z auta a povedal – máš, čo si chcela!“ Z toho, čo nasledovalo, keď sa Iveta opäť stretla so Štaidlom, tuhne krv v žilách.

Ako reagoval Štaidl na Ivetin únos? Čítajte na ďalšej strane! >>>