Barbora Švidraňová sa nebojí ísť s kožou na trh. Nehanbí sa ukázať svoje nedostatky a podporiť tak všetky ženy, aby boli spokojné samy so sebou. Odhodlala sa k tomu svojho času aj po pôrode, kedy ukázala svoje brucho. Mnohé ženy sa kvôli svojmu výzoru trápia, a tak padne vhod vidieť, že aj známe ženy majú rovnaké starosti.

Barbore sa podarilo výrazne schudnúť, no nešlo to hneď. Všetko chce svoj čas. Nič však netreba preháňať, pretože to môže viac uškodiť ako pomôcť. Ako sa hovorí, všetko s mierou, a to isté platí aj o chudnutí.

Človek počas životných skúšok veľa vecí prehodnotí."Hlavne, že na ničom naozaj nezáleží, ak nie ste zdraví, šťastní a milovaní. A úprimní sami k sebe. K svojim hodnotám a limitom," odkázala Barbora fanúšikom. Dnes vyzerá naozaj perfektne, čo dokazuje fotkami na svojom Instagrame. Barbora však poriadne prekvapila, keď sa počas vystúpenia v divadle ukázala úplne nahá. Nie každá herečka sa na také niečo nechá nahovoriť. V každom prípade, ak ide o umenie a scéna má svoje opodstatnenie, prečo nie? FOTO SI POZRITE TU.