Hoci je moderátorka Barbora Krajčírová (32) dva mesiace šťastne vydatá za komunálneho politika Ľuboša Krajčíra, mnohým sa v súvislosti s ňou ešte stále v pamäti vybaví aj hudobník Tomi Popovič (41). Nie div, veď pár tvorili osem rokov a majú spolu krásnu dcéru Amiu (8). Oficiálny koniec vzťahu potvrdili v apríli minulého roka. Dôvody na verejnosti neprepierali a známa dvojica rozchod zvládla aj bez osočovania a mediálnej vojny. „Každá zmena je vlastne výzva, ale to si uvedomíte, až keď sa nad tým, čo sa udialo, spätne zamyslíte. Na začiatku, keď sa vám začne život meniť, to nie je vždy príjemné a ja som mala rok 2017 naozaj bohatý na zmeny,“ priznala pre Šarm Barbora v decembri 2017 s tým, že je rada, že sa rok končí.

Po roku

Našťastie, s rovnakými pocitmi sa nebude lúčiť s týmto rokom. V súkromí totiž prežíva jedno z najšťastnejších období. „Musím zaklopať, mám sa dobre v práci aj doma. Teším sa z toho,“ začína najskôr všeobecne. Už dva mesiace sa moderátorka predstavuje novým priezviskom a sobáš jej nepriniesol iba zmenu mena, ale aj iný pohľad na lásku. „Nemyslím si, že život po svadbe sa nejako zásadne mení, ale pochopila som jednu dôležitú vec. Hovoria to väčšinou mladí a moderní ľudia, ale úplne tomu rozumiem, pretože tiež som tak uvažovala. Mám na mysli názor, že svadba je len papier a nič iné neznamená, čiže je zbytočné vydávať sa alebo ženiť. Už si to nemyslím a som šťastná, že som to mohla pochopiť,“ priznáva otvorene Barbora.

Sobáš bol v kostole v Haliči, hostina v luxusnom zámockom hoteli.
Zdroj: Facebook

Niekedy sa klameme

Moderátorka sa nechce púšťať do filozofických debát na tému láska. Myslí si však, že niekedy sa nám do svadby nechce aj preto, že cítime, že vzťah, ktorý práve prežívame, nie je ten pravý. „Mám tridsaťdva rokov a v predchádzajúcich vzťahoch som si vždy hovorila, že svadbu nepotrebujem. Bola som presvedčená o jej zbytočnosti,“ hovorí. Vie, že každý vzťah je iný, ale možno ženy aj podvedome klamú samy seba: „Tvrdením, že nechceme svadbu a presviedčaním sa o jej nepodstatnosti sa niekedy samy pred sebou ospravedlňujeme, že nás partner nepožiadal o ruku,“ myslí si. „Uvedomujem si, že som si aj ja niečo nahovárala, žijúc s pocitom, že sobáš nemá význam. Zmenila som názor. Dnes by som už nepovedala, že svadba je zbytočná. Naozaj by sme nemali hovoriť slovíčko nikdy, pretože nevieme, koho stretneme, čo nás stretne a ako s nami zamáva láska. Nemali by sme niečo takto potláčať a odsúvať dozadu,“ dodáva.

Zdroj: Instagram.com

Máte sa na čo tešiť

Celkom rada by opísala pocit, ktorý počas svojej svadby prežívala, no hoci sa živí slovom, na toto jej nestačia. „Pocit po svadbe, alebo už aj počas svadby je pre mňa neopísateľný. Podobne ako pocit, keď sa človek stane rodičom. To neviete opísať, to musíte zažiť, precítiť a tak isto treba precítiť lásku a akt sobáša,“ dodáva šťastná Barbora. „Je pravda, že nemôžem hovoriť za iných, ale my sme si našu svadbu užili tak, že na ňu budeme spomínať naozaj dlho, dlho, dlho. Aj Amia si veľmi užívala, že bola družička a na túto dôležitú úlohu sa tešila. Pre mňa je to neskutočný pocit, že môžem mať pri sebe človeka, na ktorého sa môžem spoľahnúť, že na všetko nie som sama,“ dodáva na margo svojho manžela.