Z mega koncertu Dary Rolins, ktorý sa konal pri príležitosti jej životného jubilea, boli všetci takí nadšení, že hoci mal byť len jediný, speváčka sa predsa len nechala prehovoriť a bude aj DARA No.2. Daru presvedčil, ako inak, producent jej prvého koncertu, Leoš Mareš.

"Moja narodeninová párty pre veľký úspech pokračuje. Tentokrát si to dáme "na státie", plochu 02 arény premeníme na tanečný parket s drinkom pri bare. Už teraz sa teším na "horúčku sobotnej noci" DARA No.2," oznámila fanúšikom Dara, ešte stále viditeľne dojatá z množstva emócií, ktoré jej vydarený koncert vyvolal.

Zatiaľ je jasné len miesto konania, opäť teda O2 aréna, termín sa ešte rieši, no Dara v každom prípade chcela svojich fanúšikov potešiť aspoň prísľubom. Napokon, veď z jej prvého narodeninového koncertu mali radosť nielen jej fanúšikovia, ale aj samotní účinkujúci. Speváčka Monika Bagárová svoju vďaku vyjadrila aj na sociálnej sieti.

FOTO Pozrite, v čom bola Dara Rolins obutá...

Monika na sociálnej sieti zverejnila fotku s Darou a pripísala k nej poďakovanie: "Bolo mi obrovskou cťou byť súčasťou, ďakujem krásne za pozvanie. Nezabudnuteľná Show, zážitok." Keď však fanúšičky zbadali, čo mala Dara na fotke obuté, išli z toho do kolien, veď pozrite FOTO v GALÉRII.