Medzinárodný filmový festival Art Film Fest, na ktorom sa už tradične zišlo množstvo domácich aj zahraničných celebrít zo sveta filmu, má za sebou už tri dni. V Kunsthalle ho otváral jeho dlhoročný prezident Milan Lasica. Aj keď je po operácii na bratislavskej onkológii, ktorú podstúpil minulý rok v novembri v dobrej forme, netají, že by sa nebránil, keby jeho kreslo prevzal niekto iný. 

Herec neostal nič dlžný svojej povesti a vtipne zareagoval na časť prejavu, ktorý mal na pódiu premiér Peter Pellegrini. Štátnik sa s úsmevom a s papierom v rukách ospravedlňoval, že nie je vo svojej koži: "Prepáčte, ak som trochu nervózny ale teším sa, že prvýkrát v živote budem môcť vidieť naživo ľudí, ktorých poznám len z televíznej obrazovky. Je to pre mňa veľká česť." 
Milan Lasica na to vo svojej reči  zareagoval, že aj on pána premiéra doteraz poznal tiež len z obrazovky...

Zuzana Mauréry sa víta s prezidentom festivalu Milanom Lasicom.
Zdroj: facebook/Art Film Fest

Hneď v prvý deň sa dostalo pocty skvelej Zuzane Mauréry, ktorá za svoje skvelé výkony v poslednej dobe pozbierala viacero cien. Z Košíc si odniesla ocenenie Hercova misia. Na červenom koberci vyzerala fantasticky - dlhá modročierna róba s výrazným dekoltom a bohatý dlhý účes, to všetko z nej robili famme fatale. 

Zuzana Mauréry bola očarujúca.
Zdroj: Profimedia.sk

Svoju väčšiu spoločenskú premiéru vo vysokom štádiu tehotenstva mala Zuzana Kanócz. Prišla s budúcim trojnásobným oteckom Jurajom Lojom, ktorý prevetral netradičné sako s rôznou farbou rukávov. Bolo vidieť, že sú veľmi spokojní, obom im to pristalo.

Zuzana Kanócz prišla s partnerom Jurajom Lojom.
Zdroj: Profimedia.sk

Medzi dámami sa nedala prehliadnuť ani herečka Lucia Hurajová, ktorá má tri deti, z toho dokonca dvojičky. Zvolila elegantné biele šaty, a so svojou vizážou by mohla pokojne konkurovať novopečenej členke britskej kráľovskej rodiny, vojvodkyni Meghan. Zakryté kľúčne kosti a plecia boli dobrou voľbou, na rozdiel od róby, ktorú zvolila na Ples v opere - na vychudnutom tele nevyzerali veľmi pekne.

Lucia Hurajová vyzerala v bielych šatách kráľovsky.
Zdroj: Profimedia.sk
 
Lucia Hurajová na Plese v opere v januári ukázala extrémne vychudnuté telo.
Zdroj: Ples v Opere

Filmoví fajnšmerki si sviatok filmu môžu vychutnávať až do 23. júna. Atmosféra Art Film Festu je tradične skvelá, koná sa množstvo sprievodných podujatí, prišli domáci aj zahraniční filmoví tvorcovia a herci. Nechýbajú kvalitné domáce ale ani zahraničné snímky. Na Art Film Feste diváci majú napríklad možnosť vidieť až deväť filmov, ktoré boli odpremietané na festivale v Cannes.

Herečka Michaela Čobejová bola rozhodne neprehliadnuteľná v žltej farbe.
Zdroj: Profimedia.sk

VIAC FOTOGRAFIÍ TU.