Jennifer Aniston (53) poskytla nezvykle otvorený rozhovor časopisu Allure, kde porozprávala aj o svojej životnej traume.

Nie som kariéristka!

Sympatická Rachel v Priateľoch otehotnela s Rossom ani nevedela ako. V skutočnom živote sa však matkou nikdy nestala. Samozrejme, že o tom špekuloval celý svet a ľudia mali jasno - je to kariéristka, ktorá uprednostnila hereckú slávu pred materstvom. Bol to vraj dokonca dôvod, prečo ju opustil Brad Pitt a vymenil ju za Angelinu, ktorá bola deťmi posadnutá.

Teraz sa však ukazuje, že všetko bolo inak. Pravým dôvodom boli zdravotné problémy. Hoci si to veľmi želala a urobila maximum, jej telo to odmietalo a ani jediný raz sa jej nepodarilo otehotnieť. Je to pre ňu celoživotná trauma, cez ktorú sa chce preniesť písaním. O svojej nenaplnenej túžbe pripravuje knihu.

Odišiel najdôležitejší muž

Najhoršie je, že bezdetnej hviezde sa nepodarilo ani nájsť chlapa do nepohody, ktorý by pri nej vydržal celý život. Zlyhal aj jej "soul mate", Brad Pitt hoci priateľa v ňom má. Jediný, kto ju nikdy nesklamal, bol jej otec. Jenn nemala šťastie v láske, a tak sa doslova stal mužom jej života. Bohužiaľ, v novembri o neho prišla. Aj na plašenie takéhoto smútku je písanie najlepšia terapia. Plus jej všetko život vynahradil v práci. Z Priateľov urobila najväčšiu kariéru a dnes účinkuje v podobne slávnom projekte Morning Show a veľmi dobre sa jej darí aj v biznise s vlasovými prípravkami.