Po kom zdedila gény? Tínedžerka Lara Lajčáková má hviezdnych rodičov. Je dcérou dlhoročnej moderátorky Jarmily Lajčákovej Hargašovej, ktorá donedávna hájila dres verejnoprávneho RTVS. Ostrieľaná profesionálka si vo svojom kariérnom liste môže odškrtnúť množstvo televíznych projektov, zábavných programov, tolkšou, ale najmä relácie športového charakteru.

Larin otec je pre zmenu uznávaný kariérny diplomat Miroslav Lajčák, ktorý za vlády Roberta Fica i Petra Pellegriniho obsadil post ministra zahraničných vecí. Okrem toho v minulosti rok predsedal 72. zasadnutiu Valného zhromaždenia OSN a bol aj naším veľvyslancom v Japonsku. Lanárili ho kandidovať na post prezidenta, no on v súčasnosti vykonáva funkciu predstaviteľa Európskej únie pre západný Balkán.

Pokiaľ ide o genetiku, tak v ich dcére Lare sa spočítaním týchto správ namiešal vskutku zaujímavý koktejl a zdá sa, že dievčina by sa mohla vydať rôznou cestičkou. „Moja dcéra je absolútny hudobný fajnšmeker a hudbu veľmi sleduje. Roky chodila na klavír, spievala a má ju rada,“ priznala Šarmu Lajčáková, čo naznačuje, že skôr ako cestou kompromisov a vysokej medzinárodnej politiky by sa gymnazistka mohla ubrať umeleckým smerom. (Pokračovanie na nasledujúcej strane)

Pokračovanie na nasledujúcej strane.