Medzi mrakodrapmi

Bežní slovenskí prominenti si vystačia s bratislavskými pôrodnicami, kde pracujú špičkoví lekári a sestry. Prípadne sa zveria do rúk špecialistov v istom súkromnom sanatóriu.

Herečka Helena Krajčiová sa pre zmenu stala mamou v rakúskom Hainburgu. Naopak, ženy okolo hudobníka Martina Valihoru si zamilovali cesty s veľkým bruškom až za oceán.

Bubeníkova prvá veľká láska Alexandra Orviská priviedla na svet ich spoločnú dcéru Viktóriu pred trinástimi rokmi vo Veľkom jablku.

Newyorské nemocnice jej poskytli starostlivosť, akú si známa svetobežníčka, ktorá nemá hlboko do vrecka, priala. Vzťahy vo veľkej rodine sú natoľko dobré, že na rovnakú dráhu sa vybrala aj Valihorova súčasná partnerka a sexi herečka Natália Germáni.

Ich dcérku Zunu porodila v New Yorku tento rok vo februári a všetko nasvedčuje tomu, že scenár bol jasne daný - poobzerať sa po voľnom byte v USA, krátko pred kontrakciami nasadnúť do lietadla, usadiť sa na istý čas v ňom a čakať, kedy “to” príde.

Rady, ako to v zámorí bude prebiehať, jej určite poskytla skúsenejšia Orviská, ktorá si to ako povestná matka múdrosti zopakuje opäť. 

Pokračovanie na nasledujúcej strane.