Keď sme sa predčasom opýtali moderátorky, ktorá sa vyrovnávala s rozvodom s Jozefom Heribanom, či sa bojí samoty, odpovedala: „Nemám pocit osamotenia. Nie, samoty sa nebojím. Mám úžasne rada svoju prácu, stále som s ľuďmi, napĺňa ma to, že sa darí prezentovať v Rakúsku našu kultúru. Veľa duchovna mi dávajú aj hostia z Anjelov strážnych – sú to ľudia, ktorí niečo dokázali a vedia si dať rady so životom.“ Navyše, má dve dcéry, vnučky a rodičov, za ktorými môžeprísť a chytiť ich za ruku, pozhovárať sa. Nevynechala ani priateľov.

 

Dnes už otvorene priznáva, že život jej robí krajším aj láska. S Nemcom, rodákom z Bavorska, topmanažérom Konradom Kreuzerom (71) prežíva pekné chvíle. A bolo to na nej vidieť aj na bratislavskej premiére oscarového filmu Judy.

Alena Heribanová prišla fantasticky nahodená a usmiata, spokojne sa tváril aj jej priateľ, ktorý kráčal vedľa nej s rukami založenými za chrbtom. Náklonnostiam na verejnosti sa vyhli. Rozhodne sú pekným párom. AKO SA  MODERÁTORKA ZLADILA S PRIATEĽOM SI POZRITE VO FOTOGALÉRII.