Presne tak, na rapera si nikto vyskakovať nebude. Kanye West, snúbenec plnoštíhlej Kim, má po krk prania ich súkromnej bielizne na verejnosti. On sa už veru v reality šou Keeping up with Kardashians neukáže. A ak sa chce budúca manželka slniť v jeho sláve, obmedzí aj ona vystúpenia v rodinnom programe. Aspoň tak si to Kanye West predstavuje. Podľa neho je vrcholne trápne, ako sa Kardashianovci na verejnosti producírujú. Kim by sa mala zamyslieť nad kvalitou daného formátu. Lenže toto nie je jediná podpásovka voči úbohej Miss Kardashian.

Tvrdo vydretá sláva

O kom to tu vlastne hovoríme? O speváčke, herečke, pornohviezde? Ani jedno, ani druhé, ani… Počkať, pri porne by sme mohli chvíľu ostať. Tak sa totiž začala závratná kariéra tejto takzvanej socialite, v preklade niekoho, kto sa aj cez mŕtvoly chce dostať medzi celebrity, no nikto ho nepozná.

Tridsaťtriročná Kim Kardashian pred desiatimi rokmi začínala ako „šatníková dizajnérka“, teda upratovačka slávnych šatníkov. Nechýbala na žiadnej vychytenej hollywoodskej párty, no vtedy blesky paparacov patrili len Paris Hiltonovej či Lindsey Lohanovej. Kim dlho nevedela, čo by ju mohlo zviditeľniť, až sa jedného nešťastného dňa v roku 2006 dostala na svetlo sveta videonahrávka nahej, bezchybne nalíčenej Kim, ako robí neprístojnosti s istým priemerným speváčikom Rayom J. Škandál! Ako sa také čosi mohlo stať!

Aktéri nahrávky sa obviňovali navzájom a dušovali sa, že to tak nenechajú, pretože ich vzácne súkromie bolo pošpinené! Nech je, ako chce, video sa na trhu nahotiniek tešilo takej obľube, že by bolo škoda stiahnuť ho z predaja. A tak sa mladej čiernovláske konečne ušlo zaslúženej slávy. Presnejšie, najväčšiu slávu zožalo jej pozadie. Od chvíle, ako Kim zistila, že fanúšikovia na nej najviac milujú jej skutočne monumentálnu ritku, necháva sa už fotiť len odzadu, s rozkošne hodeným pohľadom ponad plece.

Od chvíle, ako Kim zistila, že fanúšikovia na nej najviac milujú jej skutočne monumentálnu ritku, necháva sa už fotiť len odzadu, s rozkošne hodeným pohľadom ponad plece.
Od chvíle, ako Kim zistila, že fanúšikovia na nej najviac milujú jej skutočne monumentálnu ritku, necháva sa už fotiť len odzadu, s rozkošne hodeným pohľadom ponad plece.

Aj preto žije presne podľa motta: „Zvýraznite svoje prednosti.“ Všetky diskusie, či náhodou nemá zadok umelo zväčšený, odbila tvrdením, že je polovičná Arménka, a teda za jej nádheru môže genetika.

Premyslené investície

Do hviezdy s preplnenými tvarmi sa okamžite zadrapili televízni producenti. Vychudnutá Paris konečne dostala protipól! Nakrúťme rýchlo reality šou s tou dráždivou brunetkou s obrovským predkom aj zadkom, to bude trhák! Nemýlili sa. Šou Keeping up with Kardashians, denník bohatej a hlučnej rodiny, nabrala na neuveriteľnej popularite. Jedna hviezda by to však nedokázala celé držať sama, o chvíľu by pozeranie na ňu umorilo každého. Našťastie, na pomoc pribehla celá kardashianovská rodina.

Vydarené sestry, brat, nevlastné sestry, nevlastní bratia, nevlastný otec, ale najmä mamička. Dnes je najväčšou hviezdou programu ona, aspoň si to myslí. A spokojne si krochká po každej uvedenej sérii, lebo spolu s detičkami jej za každú jednu cinkne na účte sedem miliónov dolárov.

Odhadované bohatstvo rodiny je dnes 70 miliónov dolárov. Slušné, najmä keď si uvedomíme, že Kim začínala doslova s holým zadkom. Zaspávať na vavrínoch však nemieni. Vydala už dve videá odtučňovacích a spevňujúcich cvičení a propagovala prostriedok na schudnutie. Predávala módne obtiahnuté vecičky, ale aj žiarivý samoopaľovák.

Medzitým sa stihla s veľkou slávou vydať za basketbalistu NBA Krisa Humphriesa, ale trvalo to iba sedemdesiatdva dní. Dlhšie manželstvo si zatiaľ Kim nemôže dovoliť, je príliš zaneprázdnená fotením aktov, aby mohla výťažok venovať charite. A, samozrejme, organizovaním fotenia na vianočné pohľadnice, ktoré ju posledné Vianoce vyšlo na 250-tisíc dolárov.

Skutočne hnusnú vianočnú kartu zrealizoval fotograf David LaChapelle známy divokými kontroverznými nápadmi. Kardashianské ženy sú na fotke umiestnené do akéhosi skrachovaného kasína a v čiernych róbach pózujú odušu. Apokalypsa popkultúry, nazval to autor. Alebo inak, vianočný gýč na pohľadanie.

Podvody a čínske handry Zábava však netrvá večne a nad ligotavým klanom sa začali vznášať supy. Rodinu obvinili ochrancovia zvierat, že sú najväčšími nepriateľmi kožušinových stvorení, konzumentky odtučňujúceho prostriedku Kim a jej sestry obvinili, že je to celé podvod, a Kardashianky si dali určite odsať tuk odvšadiaľ okrem zadkov. Na kanál, ktorý vysiela ich šou, smerovala petícia za odstránenie programu pre jeho „povrchnosť, promiskuitu, vulgárnosť a vyzdvihovanie márnivosti“.

A nakoniec bola Kim obvinená z toho, že módu, ktorú predáva, šijú drobné detské čínske pršteky v neľudských podmienkach. Toľko zla na nežnú krásnu hlávku! Ku komu sa teda utiekala Kim? K dlhoročnému priateľovi, raperovi Kanye Westovi. Toľko ju utešoval, až sa im narodilo dieťa. Dcérke dali skvelé meno, North West, v preklade Severozápad. To len, aby ste vedeli, kam ju raz budú posielať jej spolužiaci.

Nakoniec Kim zakotvila pri rapperovi Kanye Westovi. Splodili spolu dcéru a dali jej skvelé meno. North West, v preklade Severozápad.
Nakoniec Kim zakotvila pri rapperovi Kanye Westovi. Splodili spolu dcéru a dali jej skvelé meno. North West, v preklade Severozápad.

Neberte nám princeznú!

Onedlho po pôrode prišiel očakávaný dar. Kim neváhala a na web zavesila foto, na ktorom drobná rúčka jej dcérky drží mamin obrovský zásnubný prsteň. Lenže za ligotavý šperk bude musieť celebritka platiť drahú daň. Nielenže sa na radu manžela má stiahnuť z rodinnej šou, ktorá je tým mimoriadne ohrozená. Pravdepodobne sa rozlúči aj so svojím vzácnym priezviskom.

Kanye chce, aby sa jeho nastávajúca volala pani Westová. Aby každý videl, ku komu Kim patrí. Je to jasné, bejby? Vrchol všetkému dáva odvážny snúbenec návrhom na zásnubný výlet. Raper je fanatik do vesmíru a na cestu do beztiaže chce vziať svoju nastávajúcu. Kim čakajú ťažké časy. Keď to takto pôjde ďalej, jej dcéra ostane bez otca. V kardashianovskom klane by nebola prvá, tam je rozvod na dennom poriadku.

Čo si teda naša škandalózna hviezda vyberie? Byť naďalej najväčším pútačom rodinnej šou, čím riskuje hnev svojho milovaného? Alebo pristúpi na Westove podmienky, bude žiť v okázalom blahobyte, ale s celkom tuctovým priezviskom? Ťažká voľba. Až je nám Kim trochu ľúto.

Raper tuší, že žiada priveľa. A tak práve teraz hľadá niekde v Európe svadobný dar pre svoju vyvolenú. Pravý, nefalšovaný zámok. Ktovie, možno uvidíme americkú princeznú čoskoro napríklad aj na Slovensku. Hrad Krásna Hôrka súrne potrebuje rekonštrukciu. Možno sa s raperom bude dať dohodnúť.

Zásnuby s Westom Kim neváhala okamžite oznámiť verejnosti. A na web zavesila foto, na ktorom drobná rúčka jej dcérky drží mamin obrovský zásnubný prsteň.
Zásnuby s Westom Kim neváhala okamžite oznámiť verejnosti. A na web zavesila foto, na ktorom drobná rúčka jej dcérky drží mamin obrovský zásnubný prsteň.

Foto: profimedia.sk