Patrí k najžiadanejším starým mládencom Hollywoodu. Jeho náručou prešlo množstvo najkrajších žien sveta, no žiadna ho nedotlačila pred oltár.  Camile Morrone sa to síce zatiaľ tiež nepodarilo, ale robí pre ňu iné veci. Napríklad pre svoju lásku ochotne vláči tašky s nákupmi.

Kamila mu tuším nevarí...
Zdroj: Profimedia.sk

Stučnel z pizze?

Krásna Argentínčanka sa s Leom po prvýkrát objavila na verejnosti na  festivale Coachella. Fanúšikovia ich vzťahu spočiatku nedávali dlhú životnosť. Zdá sa však, že tentoraz sa herec osudovo zaľúbil. Už to spolu ťahajú skoro tri roky a vyzerajú stále zamilovane.

Pred časom sa objavili zábery, ako Leo svoju lásku zbožne fotí a v poslednom čase sa množia snímky ako spolu robia rodinné nákupy. A keďže na nich nesie Leo aj krabice s pizzou, je jasné, že modelke toleruje aj to, že toho veľa neuvarí. Možno ale práve pre tie polotovary krásavcovi v poslednom čase narástlo bruchu.

Ani Camila ho nedonútila zamakať, aby mal telo ako kedysi.
Zdroj: Twitter

Stará ako Titanic

Mal by na sebe zamakať, lebo ho kráska s postavou ako lusk pošle k vode. Veď je od neho i  podstatne mladšia. Keď DiCaprio natočil svoj prvý veľký film, drámu Titanic, jeho Kamilka sa práve narodila.  Mimochodom, ak do toho s Leonardom náhodou "praštia", herec bude mať krásnu svokru. Camilina mama Lucia Sola, ktorá je od neho o rok mladšia, randila ešte donedávna s Al Pacinom.

Leova potenciálna svokra.
Zdroj: TM/Bauer-Griffin

 

.