Viac FOTO nájdete TU!

V poradí 61. ročník televízneho festivalu v Monacu odštartoval v sobotu popoludní otváracím ceremoniálom, na ktorom sa to len tak hemžilo slávnymi tvárami. Medzi nimi nechýbala ani monacká princezná Charlene, ktorá sa len pred mesiacom vrátila z liečenia k svojej rodine. Napriek klebetám o aférach jej manžela, nemanželských deťoch a zdravotných problémoch zažiarila na červenom koberci v zelených šatách, ktoré nechali vyniknúť jej očiam.

Monte Carlo TV Festival: David Hasselhoff (69).
Zdroj: Pascal Le Segretain

Denník Plus 1 Deň píše, že princezná Charlene nebola jedinou kráskou na červenom koberci. V sexi čiernych rafinovaných šatách s vysokým rozparkom zažiarila aj 50-ročná slovenská modelka Adriana Karembeu Sklenaříková, ktorá sa v roku 2018 stala prvýkrát mamou.

Anketa

Ktorej z dám to pristalo najviac?

Krásna Jane

V ružových elegantných šatách zažiarila aj legendárna seriálová Doktorka Quinnová Jane Seymour, o ktorej by ste nepovedali, že vo februári oslávila už svoje 71. narodeniny. Medzi hviezdami sa objavil aj herec David Hasselhoff (69) s manželkou a modelkou Hayley Roberts (42). To najlepšie z červeného koberca nájdete v galérii článku TU!