Krásna Slovenka, ktorá striedavo žije v africkom Maroku a európskom Monaku, má opäť na krku klebety o blízkom vzťahu s jej televíznym kolegom Michelom Cymesom (62). Obaja spolu už sedem rokov moderujú reláciu Výnimočné schopnosti ľudského tela pre televíziu France 2 a za ten čas sa medzi nimi vytvorilo silné puto. Poniektorým sa zdá, že až príliš priateľské.

„Len ťažko skrývajú vzájomnú náklonnosť, či už je to pred kamerou, alebo v zákulisí relácie, čo im môže spôsobiť nepríjemnosti v súkromnom živote,“ poznamenal magazín Voici. Tieto chýry nie sú nové a okolo kolegov, ktorí spolu pre nakrúcanie brázdia celý svet a trávia spolu veľa času, krúžia už veľmi dlho.

Zakročil

A tak nečudo, že Cymes v ostatnom čase stratil trpezlivosť a rozhodol sa zakročiť. V belgickej televízii otvorene vyhlásil, že od Adriany si bude udržiavať odstup, aby prestali vyvolávať špekulácie o ich údajnej romanci. To isté očakáva aj od nej. Moderátor, povolaním lekár priznal, že Sklenaříková je veľmi kontaktný a priamy človek, ktorý má rád spoločnosť ľudí.

Prejavuje im úctu a radosť aj tak, že daného človeka objíma a dotýka sa ho. Odmieta však reči, že sú milenci. Zvlášť, keď jeho manželka Nathalie, s ktorou sa oženil len pred štyrmi rokmi, je podľa médií žiarlivá. „Za tie roky, čo spolupracujeme, sme sa stali skutočnými priateľmi a máme sa veľmi radi, ale to je všetko. Akoby nebolo možné moderovať reláciu s osobou opačného pohlavia a nespávať s ňou. Veď je to šialené!“ ohradil sa Cymes pre časopis Voici.