Bývalá modelka spoločensky nevyvetrala svoje rekordne 1,24 metra dlhé nohy už niekoľko mesiacov. Adriana Karembeu sa drží v úzadí, fotkami a videami príliš nechová ani svoje kontá na sociálnych sieťach. A má na to minimálne tri pádne dôvody. 

Vo štvorici 

Rodáčka z Brezna sa pred dva a pol rokom stala matkou dcéry Niny. Tú porodila manželovi s arménskymi koreňmi Aramovi Ohanianovi. Bohatý podnikateľ si rodinku nasťahoval do svojho hotelového komplexu v Maroku.

V prepychovom sídle ju zastihla zúriaca pandémia koronavírusu, pre ktorý nemohla nikam cestovať. Pliaga zahatala aj Adrianinine pracovné aktivity. Diely francúzskej vzdelávacej relácie Mimoriadne schopnosti ľudského tela sa tak museli zaobísť bez jej prítomnosti. Vlastne, nie tak celkom, pretože na jeseň sa predsa len objavila po boku svojho kolegu moderátora Michela Cymèsa.

Adriana sa divákom v jednej časti prihovárala prostredníctvom online videa a za chrbtom jej kypel život z marockej záhrady. Telemost sa vydaril a Sklenaříkovej azda i dobre padlo, že svoj sexi nos nemusela vystrčiť do chorého sveta. Výčitky sa predsa len dostavili. Sklenaříková totiž s dcérou a manželom zostali sami v obrovskom hoteli. Štvrtým členom uväznenej posádky zostal ešte kuchár Alexandre Thomas.

"Myslím na všetkých, ktorí boli zavretí v malých bytoch s deťmi, A cítim sa previnilo, že som mala tento obrovský hotel len pre nás. Ale nemohla som si pomôcť a vychutnala som si tieto vzácne chvíle strávené so svojou dcérou,”  povedala Adriana magazínu Paris Match. 

Pokračovanie na nasledujúcej strane.