Keď sa Adela (39) dala dokopy s oveľa mladším kolegom, dnes už manželom Viktorom Vinczem (28), mnohí sa pýtali, čo jej tento vzťah dáva a či ju mladší partner mohol niečomu priučiť. Na svojej láske si od začiatku pochvaľovala praktickosť, zručnosť pri opravách v byte či právnické vzdelanie a s tým súvisiace vybavovanie úradných záležitostí. Vďaka Viktorovi sa však blondínka po dlhých rokoch vrátila aj na zasnežené svahy.

 

Namiesto bubnu bombardino

Už pred dvomi rokmi, keď nám Viktor prezradil, ako trávili zimnú dovolenku, spomenul, v čom bola pre jeho polovičku špeciálna. „Boli sme sa lyžovať, Adel sa po pätnástich rokoch vrátila k lyžovaniu!“

Ako moderátorke, ktorú vo verbálnej komunikácii sotvakto prekoná, išlo prekonávanie nástrah na zjazdovke? „Celkom fajn. Prvý deň som sa bála, druhý trošku a potom som si na to nejak zvykla, prestala som sa báť a začala som používať aj prilbu, ako by sa patrilo,“ povedala vtedy Šarmu Adela a priznala, že lyžuje priemerne a aj sa občas zľakne, lebo nevie lyže stopercentne ovládať.

„Keď je nejaký bubon, tak sa tak zháčim, ale inak normálka. Mňa to baví celé – že som na vzduchu, že sa hýbem, že si po lyžovaní doprajeme v bare štamperlík na zahriatie, celkovo atmosféra,“ pochvaľuje si návrat na lyžiarske svahy. Viktor jej lyžiarske nadšenie vtedy spresnil: „My skôr pijeme bombardino, teplý vaječný likér so šľahačkou,“ priznal.

Manželia si aj tento rok užili lyžovačku v Tatrách.
Zdroj: Emil Vaško, Instagram