Pripomenula si, čo ju už raz v minulosti zaskočilo! Adela Vinczeová sa po vyše roku a pol opäť sťahuje do nových priestorov. Netýka sa to samozrejme blondíkinho bytu v bratislavskom Líščom údolí, kde dlhodobo žije so svojím manželom Viktorom Vinczem. Reč je o jej srdcovej relácii Trochu inak s Adelou, ktorú diváci poznajú z vysielania RTVS.

Moderátorka zatvára dvere za veľkou sálou Slovenského národného divadla, z ktorej sa porúčala aj v apríli 2019. Vtedy ju z prvej scény po šiestich rokoch vyšupli s vysvetlením, že jednoducho nemajú dosť priestoru a prednosť dostali iné projekty. Po šoubiznise sa šuškalo, že Vinczeovej vyhadzov súvisel s vtedajším vedením divadla, ktoré zrejme malo iné predstavy o tom, čo sa bude na doskách, ktoré znamenajú svet, odohrávať.

Moderátorke hodil záchranné koleso telerozhlas a v známej obrátenej pyramíde Slovenského rozhlasu jej prichystali miestnosť na nahrávanie tolkšou. Adela tam vydržala ani nie rok a po zmene šéfov v SND sa pobrala naspať k nim. Píše sa rok 2021 a zbalená Vinczeová už rozkladá svoje caky-paky na inej adrese!

Zbalila si batôžtek

Tú po národnom divadle našla na mieste, kde sídli ďalšie prestížne umelecké teleso - Štúdia L+S. Adeline kroky tak so svojou šou Trochu inak viedli do menšieho objektu, čo podľa zistení Šarmu má súvisieť aj s koronavírusom. Poeticky nazvaná optimalizácia nákladov, inými slovami šetrenie a škrtanie sa tak zrejme dotklo aj kariérneho „dieťaťa“ najobľúbenejšej moderátorky.

Mimochodom, v SND si za prenájom sály mohli pýtať aj okolo 6 000 eur, čo pri vstupenkách v hodnote okolo 20 eur nemuselo pokryť všetky náklady. Ľudia okrem toho sú ešte stále opatrní a keďže sme v tretej vlne pandémie, tak sa na masovejšie podujatia až tak nehrnú. Zaujímalo nás, či sa azda mýlime, alebo po prvých nakrúcaniach skutočne evidujú pokles záujmu divákov navštevovať túto tolkšou.

 „Také niečo nevieme vyhodnotiť, ale prvé dve vysielania v SND a aj ďalšie dve predstavenie v Divadle L+S sa bez problémov vypredali. Sme za ten záujem vďační,“ zdôraznila pre Šarm Vinczeová, ktorej sme sa teda na rovinu opýtali, prečo si v divadle vlastne zbalila svoj batôžtek.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.