Takmer po dvoch rokoch suchôt usporiadal televízny líder párty, ako sa patrí. Markíza totiž oslavuje štvrťstoročie a na loď v Bratislave sa preto prišli zabaviť jej moderátorské i herecké hviezdy. Počasie už toľko nadšenia neprejavilo a nad hladinou Dunaja sa čerti ženili. Ponie­ktoré dámy to podcenili a do zimy sa vybrali ako za čias letného úpeku. Ďalší, naopak, prifrčali v sakách a kabátoch, prípadne sa zabalili do nachystaných diek.

Dorazila neskôr

Zdalo sa, že pompézny žúr s desiatkami ľudí na palube úplne nesedel Adele Vinczeovej, ktorá dorazila neskôr po boku manžela Viktora (30). Hviezda si podľa všetkého od množstva osôb počas pandémie trochu odvykla a z jej výrazu tváre a gest sa dalo odčítať, že jej to v podstate ani nechýbalo.

Kdesi aj poznamenala, že tento typ socializácie sa jej vzďaľuje. Správala sa však milo a profesionálne. Pozdravila sa s kolegami i novinármi, čo-to vyďobala z tanierika chuťoviek a po hodinke sa ruka v ruke s Viktorom vzdialili. Nočná párty však pokračovala ďalej do neskorých nočných hodín, zopár hostí sa dokonca nechalo povoziť na pristavenej loďke. Televízia do svojich seriálov obsadila veľa vychádzajúcich hviezd, ktoré si nenechali ujsť príležitosť dôjsť na akciu. Miestami to vyzeralo ako stredoškolská exkurzia alebo koncoročný výlet žiakov. Popod nohy známych umelcov sa tak motali deti vo veku 8+.

Studený vietor na lodi sa zamestnanci snažili skrotiť ohrievacími lampami, no kto mohol, ušiel dovnútra. Pánov mohol dočasne rozohriať pohľad na dámy, ktoré prišli naľahko. Sexi Dara Rolins (48) vytasila holý chrbát. Jej kolegyňa Jana Kirschner (42) zase prišla oblečená ako muž. Hospodár Martin Bagár (50) to spravil inak – zahriala ho sučka rodézskeho ridgebacka v náručí.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.